Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfog még indulni ettől a...

Elfog még indulni ettől a telefonom vagy kuka? (Iphone 8)

Figyelt kérdés

Tegnap este teljesen tropára ment a töltőkábelem, végképp nem tölti a telefonom. Miután teljesen lemerültem, próbáltam még rádugni és mozgatni hátha töltené még, de semmi. Egy ideig még mutatta, hogy csatlakoztassam a kábelhez és ugye az akkut is mutatta amint pirosan villogott. Aztán 1 órával később már semmire sem reagált. Nem mutatja azt sem, hogy csatlakoztassam a töltőhöz és lényegében semmit. Automatikus, hogy totál lemerült, csak az kelett bennem gyanút, hogy már azt sem mutatja, hogy csatlakoztassam a töltőt. Ma tervezek új töltőt venni, aztán meglátom mi is lesz valójában, de félek hogy nem fog elindulni.

Tapasztalatok vagy volt már esetleg valaki hasonló helyzetben?



2023. jan. 20. 08:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
A tonkrement, szakadt kabeltol mi baja lenne a telodnak?
2023. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy baja van, csak éppen az rémített meg, hogy már nem mutatja azt sem, hogy csatlakoztassam a kábelhez, sem az alacsony akkut nem mutatja. S most nem tudom, hogy azért nem mutatja-e mert már teljesen lemerült, vagy más oka lehet.
2023. jan. 20. 08:35
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Nyilvan teljesen lemerult, de mi ebben a meglepo?
2023. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem az a meglepő, hogy teljesen lemerült, csak nem értettem mi végett nem mutatja az akkut és a töltőt sem ha hosszan nyomom. S megijedtem, hogy nem-e romlott el valami oknál fogva.
2023. jan. 20. 08:51
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

“ Tegnap este teljesen tropára ment a töltőkábelem végképp nem tölti a telefonom.



Mi ment teljesen tropára? A a töltőkábel


Mi lett a töltőkábellel? teljesen tropára ment, végképp nem tölti a telefonom


Na, akkor ha a töltőkábel teljesen tropára ment, és végképp nem tölti a telefonod, akkor miért a telefonnal lenne gond?


Akkor a probléma oka, ki is derült 🥳🥳🥳

2023. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

"mi végett nem mutatja az akkut és a töltőt sem ha hosszan nyomom"


Mert lemerült, bszki 😂😂😂

2023. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
nem a telefon ment tönkre, csak a kábel
2023. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

"mi végett nem mutatja az akkut és a töltőt sem ha hosszan nyomom. "

Áram nélkül a kijelző sem működik, mindegy milyen hosszan nyomkodsz ...

2023. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Biztos hogy telefon?
2023. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Ékes példa az iphone felhasználók értelmi képességéről. Nem véletlenül nem lehet sok mindent állítgatni...
2023. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!