Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki csatlakoztatni próbálta...

Valaki csatlakoztatni próbálta a telefonját a laptopomhoz Phone Linken keresztül, hogyan tudom ellenőrizni hogy biztos nem fért hozzá a gépemhez? Illetve hogy lehetne kikapcsolni hogy ne lássa más telefonja a gépemet?

Figyelt kérdés
Egyszer csak felugrott egy értesítés, hogy fejezzem be a párosítást az Android készülékkel. Na most nekem eleve nincs androidom, szóval a szomszéd vagy valaki a közelben megpróbálta az én gépemmel párosítani a telefonját. Nem mentem rá a párosításra, de most paranoiás vagyok hogy nem fért-e hozzá a gépemhez. A beállításokban a telefonok alatt nincs semmi, csak a párosítás opció lehetősége. Microsoft accountban se látok semmit a párosított eszközöknél, de baromira idegesít. Hol nézzem még, és hol lehet ezt kikapcsolni?
2023. jan. 20. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Valójában inkább el kellett volna olvasni az ablak szövegét, és észrevenni, hogy a win csak a lehetőséget kínálta fel, ha lenne kompatibilis telefonod, akkor csatlakoztathatod...
2023. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam, nem a lehetőséget ajánlotta fel. "Complete linking devices - Your PC and Android are almost linked. Click here to complete linking devices." Tehát egy android készülékről már kezdeményezve lett a párosítás.
2023. jan. 20. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor úgy volt. További jó rettegést.
2023. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xp ali ***** válasza:
Sztem véletlen volt. Lehet h a sajátjához akart csatlakozni, vagy nem is akart, csak véletlen rányomott, akár a zsebében is. Ha nem csatlakoztál, akkor nincs min paráznod. Esetleg nézd meg az eventviewer-t, abban látszik, h csatlakozott-e, vagy nem.
2023. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ!
2023. jan. 21. 16:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!