Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HDMI hogyan köthető össze...

HDMI hogyan köthető össze mobiltelefonnal?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi note 10 mobiltelefonról szeretnék filmet nézni Philips smart tv-n. Van usb C - HDMI adapterem+ HDMI kábel. Összekötöttem a kábeleket és mind három HDMI bemenettel próbáltam összekapcsolni, a tv -n is az adott bemenethez megkerestem a HDMI jelet is, de semmi.Miért nem működik?
2023. jan. 21. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, az a telefon nem támogatja.
2023. jan. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A telefonod nem támogatja az MHL szabványt. Nem fog menni, hiába próbálkozol. Nem megy video, hang jel az usb c portra, így nincs mit megjelenítenie a tvnek.
2023. jan. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

" Összekötöttem a kábeleket és mind három HDMI bemenettel próbáltam összekapcsolni, a tv -n is az adott bemenethez megkerestem a HDMI jelet is, de semmi."

Honnan vetted hogy működni fog?


https://www.youtube.com/watch?v=s9EFs5Qp5hQ

2023. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Média Markt- ban adták hozzá az adaptert és elmondták, H kössem össze. Én nem értek ehhez, meg se fordult a fejemben, H nem támogatja a telefon, mivel ezt mutattam az üzletben. Köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 21. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:

"Média Markt- ban adták hozzá az adaptert és elmondták, H kössem össze."

Akkor vidd vissza és kérd az árának a visszatérítését.

Nem minden működik, amit össze lehet dugni ...

[link]

2023. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 MHL rég megszűnt, helyette USB-C-n van DP Alt Mode, de ezt nem minden telefon támogatja.
2023. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!