Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártyát belső memóriaként...

SD kártyát belső memóriaként használtam andr.telón, hogyan tudom az adatokat más eszközzel(pl. Laptop)leszedni?

Figyelt kérdés
Sok személyes adat fotó, video stb. Formázni lehetne, de az mindent töröl.

2023. jan. 22. 11:07
 1/4 Anonymus192 válasza:
Szia! vegyél egy kártyaolvasót és tedd bele a memóriakártyát és dugd bele az usb-t a laptopba azon keresztül megúszod hogy nem kell formázni
2023. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kártyaolvasón keresztül(kérdés hogy 5000 forintos és 25000 forintos kártyaolvasó kötött mi a különbség?)csatlakoztatom, de semmi(laptop, pc, tablet stb)nem nyitja meg. Látja hogy ott van, de ennyi. Elvileg csak az a teló nyitja meg amelyikhez hozzá rendeltem. Feltörni hogy lehet? A teló(régi nokia 2.2)alaplap hibás.
2023. jan. 22. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a kártya titkosított és a telefon megmurdelt, akkor itt a történet vége.
2023. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alaplap csere után az még ugyan az a telefon marad? Vagy egy másik nokia 2.2? Beolvassa? Számítógépesek n tudják feltörni? Gyerekek szülinapi stb fotói videói nem pénz kérdése...
2023. jan. 23. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!