Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok t-mobile w595-ös...

Hogyan tudok t-mobile w595-ös mobilrol ingyen facebookozni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, és kérlek titeket irjátok le mit kell csinálonom:) (nem vagyok profi) ha most beirom h facebook.hu... rámegyek az most ingyen van?:S vagy hogy van ez?:) leirná vlki?:) Köszönöm szépen elöre is!:)
2010. okt. 3. 18:13
 1/7 anonim válasza:
wi-fis aza szar?
2010. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nem wifis az a "szar"(:

és amúgy csak akkor tudsz ingyen facebookozni, ha t-mobilos vagy, és akkoris csak úgy, ha gépről felmész facebook-ra, ott a főoldalon megkeresed ezt az akármit, amit a hirdetések között találsz meg. oda be kell írnod a telefonszámodat( azt a számot, amivel használni fogod mobilról a szolgáltatást) és kapsz egy smst, amiben benne lesz a link, amiről ingyen használhatod korlátlanul.

de én nem így csináltam, és nekem is sikerült

szóval próbáld meg úgy először hogy beírod a böngészősávba (telefonon) hogy 0.facebook.com

ha enged akkor oké, ha nem akkor csináld ezt a sort végig, amit fentebb leírtam.

2010. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólást probálkozok:)
2010. okt. 3. 20:09
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Neked is ajánlom figyelmedbe a t-mobile oldalát, érthetően le van írva. Vagy egy pcit visszakeresl itt, párzor leírták már. Amúgy meg net start csomag, és 0.facebook.com. De amint elnavigálsz fizetsz.
2010. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most beirtam h 0.facebook.com viszont a kis világ :)) még mindig kint van.. az az internetkapcsolatot jelenti... az pénzbe kerül nem?:S
2010. okt. 3. 20:15
 6/7 anonim válasza:

Nem tudom, sikerült-e már megoldani a problémát, ha nem, remélem segítek a válaszommal...

Mivel nekem is ugyanolyan telefonom van, így a pontos beállításokat is meg tudom osztani, ha szükség van rá, de e hozzászólásaid alapján azokkal nem lesz gond. Nekem mindent az elejétől kellett kezdenem, mert kártyafüggetlen telón alapból semmi T-mobile-os beállítás nem volt.

1. El kellett indítanom a NETSTARTot, aztán internetbeállításokon trükközni...

Mivel neked sikerül elindítanod a böngészést, csak annyit kell csinálnod, mint azt már írták, hogy beírod a 0.facebook.com címet és nyomás neki...

Az nem gond, ha a földgömböcske ott van a kijelző felső részén, az azt jelenti, hogy él még a kapcsolat... Fizetni nem kell érte, eddig nekem sem kellett, ha lépsz a fb-ról, olyan helyre, ahol már kellene, akkor kapsz egy olyan üzenetet, hogy:

"Most elhagyja a Facebook oldalát. További adatforgalmi díjak kerülhetnek felszámításra." Ott meg nyomsz egy visszát, ha nem akarsz fizetni...

Nem nehéz, és még szórakoztató is... :D

Remélem sikerült valami hasznosat kihámozni ebből az egészből, jó fb-zást!

2010. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) már sikerült:))
2010. nov. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!