Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb fotózásra...

Melyik a legjobb fotózásra alkalmas mobiltelefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új mobiltelefont szeretnék vásárolni. A fő szempont, hogy a lehető legjobb minőségű fotókat lehessen vele készíteni. Kb 100-120ezer Ft lenne rá a keret. Mit ajánlotok?

Előre is köszönöm!



2023. jan. 23. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobbat nem fogod megkapni ennyiért.
2023. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Bár egyáltalán nem szeretem ezt a márkát, de fotózásban/videózásban vitán felül az iPhone készülékek a legjobbak, azt el kell ismerni. Kiváló minőségük mellett a színhűségük páratlan, a teljes telefonos mezőnyben. Márpedig ez — már önmagábabn is — rengeteget "dob" az elkészített tartalmak vizuális élményén.


Így az éppen aktuális, mindenkori iPhone zászlóshajót tudnám válaszként megnevezni.

2023. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Google Pixel 6a, bár az 140 ezertől indul, de szerintem megér annyival többet. Nagyon jó kamerája van, talán a legjobb az árkategóriában.
2023. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

#2 vagyok


Bocsánat, az árat nem vettem észre. Ilyen árban egyértelműen a Google Pixel-termékei a csúcstartók ezen a téren.

2023. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Erre a célja a legújabb Iphone a legjobb, ebben az árban pedig a Google Pixel 6a.
2023. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használtan nézelődj! Rutinosabb telefont használtan venni, de jóval olcsóbban hozzá jutsz. De csak akkor, ha nem akarsz hirtelen túl nagyot nyerni rajta, mert akkor könnyen valami árverésre harapsz rá egy korrekt készülék helyett.
2023. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. új mobilra elég a 100-120 ezer, ezért valami belépőszintű modellt kapsz, ami olyan kaputelefon minőségű fotókat csinál

2. "a lehető legjobb minőségű fotókat lehessen vele készíteni." a legújabb szifonok elég jó fotókat csinálnak, de akkor a keretet meg még kell elég erősen toldani

2023. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Motorola Moto G60,

Xiaomi Redmi Note 10 Pro,

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, DOOGEE S99

2023. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!