Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legrégebbi iPhone...

Melyik a legrégebbi iPhone ami használható 2023-ban?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok benne biztos, de nekem iPhone 8-am van és ez teljesen használható. :)
2023. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem iphone 7 van és tökéletes
2023. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
iPhone12 a kameraja miatt
2023. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Mit jelent a használható?


Iphone 8 a legrégebbi, ami még támogatott, de valószínűleg egy iphone 5 is használható lenne még, de ezeken már lehet, hogy bizonyos appok nem futnának..


Az iphone 5 előtti modellek a 3G lekapcsolása miatt igencsak korlátozottan használhatóak. De telefonálni, wifizni ezekkel is lehetséges.

2023. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Az iPhone 2G, vagyis a legelső iPhone :)


Hiszen a mai napig vannak tökéletesen működő példányai. Így magára a kérdésre ez a helyes válasz.


Hogyha pedig az lenne a szempont, hogy megadott alkalmazásverziókkal kompatibilis legyen, akkor arra pedig az ehhez szükséges iOS verzióval rendelkező mindenkori legrégebbi iPhone-modell lesz az, amit megfejtésként keresel.

2023. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
nekünk az iphone 4 is tökéletesen működik
2023. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Azoktol kerdeznem, akik regi telefonokkal rendelkeznek, hogy mennyi ideig birja nekik a battery?
2023. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

7


iPhone 8. Ha csak telefonálok, emailt írok/nézek, néha netezek pár percet, akkor egy egész nap. Ha folyamatosan fotózok, akkor csak 1 óra és vége full töltöttségről.

2023. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

A #7-nek:


Nekem egy iPhone 5-ös készülék ~2—3 órán át bírta intenzív terhelés mellett. Gyakorlatilag folyamatosan töltőre téve kellett használnom, mint egy laptopot :)


Az akkumulátorok egyébként kifejezetten gyenge pontjai az almás készülékeknek, relatívan véve rövid időn belül bekövetkező drasztikus mértékű kapacitásvesztéssel.


Egy nagyon keveset használt 2G, 3G viszont egész jól bírja a korához képest, ~7—8 órát is elmegy, ami ilyen korban jónak számít.

2023. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szintén a #7-nek (#5 és #9 vagyok):


Az iPhone 6 viszont meglepően jól bírta a strapát, nem is értettem... Volt, hogy másfél napot is bírt intenzív használat mellett. Mondjuk szerintem megkattant a telefon, mert nagyon erősen irreális értékeket produkált :)

2023. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!