Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Widgetet hogy lehet beállítani...

Widgetet hogy lehet beállítani ZTE Blade A51 telefonon?

Figyelt kérdés

Ha üres területre nyomok a kezdőképernyőn, akkor a kezdőképernyő beállításai és a háttérképek menü jelenik meg.

(Segítsetek légyszíves, a gyerekemnek szeretném beállítani :)



2023. jan. 26. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hosszan nyomod le akkor elő kéne jönnie a minialkalmazásnak.
2023. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, idáig jutottam, de nem jön elő. Itthon minden más telefonon megjelenik, a ZTE-n pedig csak az jelenik meg, amit fentebb írtam :(
2023. jan. 26. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig a neten is ezt írják ill az én zte telómon is így működik.ha hosszan nyomod a főképernyőt akkor mi történik?
2023. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amit fentebb írtam. Egy kb. 2×1 cm-es fekete téglalap alapon 2 választási lehetőség jelenik meg:a kezdőképernyő beállításai + háttérképek.

Mielőtt feltettem a kérdést, rákerestem, de az ott írtak nem működnek. Azért próbálkozom itt, hátha van vkinek ZTE blade a51.

2023. jan. 26. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, mivel android go van rajta, az meg nem támogatja.
2023. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!