Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől van az,hogy adott egy...

Mitől van az,hogy adott egy nokia g10 nem kapcsol be de ha töltőre dugom akkor rendesen mutatja a kijelzőm a töltést meg kiírja,hogy android de töltés közben sem lehet bekapcsolni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 27. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Akku hibát sejtek a háttérben. Vagy töltásvezérlőt.

Hagyd töltőn egy napig, és utána próbáld ismét bekapcsolni. Ha nem javul, akkor otthoni módszerekkel nem sokat tehetsz érte.

2023. jan. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott a gond,kicsit figyelmetlen voltam,anno vízbe esett és mivel kicseréltem benne egy két dolgot az alaplapi részhez a bekapcsoló gombok érintkezői nem,értek rendesen hozzá ezért nem kapcsolt be.De mikor ugye rárakja az ember a keretet akkor oda nyomódik rendesen.Egyébként igen az akkumulátort cseréltem meg csak az alsó usb portot mert azt érte víz és így valószínű megfeküdt az aksi is ami benne volt.Most már működik viszont a kijelző rendetlenkedik még de azt is megoldom.
2023. jan. 27. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!