Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kell megmagyarázni az...

Miért kell megmagyarázni az embereknek hogy miért pont egy bizonyos típusú mobilhoz ragaszkodok?

Figyelt kérdés
pl ha régi akkor egyből jönnek a gúnyos megjegyzések
2023. jan. 27. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, miért kell? Megvonod a vállad és csak.
2023. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Miért, kell?
2023. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy érted, márkához? Nem gáz, én is Huawei fan voltam egész addig, míg mókolni nem kellett ahhoz, hogy legyen rajta Google, tudom, van GSuite, de ezzel nálam akkor is elvágták magukat (tudom, Trump bácsi műve, és hiába bukott bele az öreg, Biden azóta se csinálta vissza, közben meg saját rendszert csináltak maguknak) ... de az akkor se ugyanaz...

Azóta - ár-érték arányban nekem az jött be - Xiamo (ejtsd: saomi, vagy sáomi) fan, azaz rajongó vagyok.

2023. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert prolik
2023. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Ne nekünk reklamálj. Az se zavar ha postagalambod van.
2023. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!