Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki vásárolt már a TelefonP...

Szabó Botond2 kérdése:

Valaki vásárolt már a TelefonPont.hu -n és ha igen mi a véleménye?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 10:49
 1/7 Martita2023 válasza:

Kicsit szkeptikusan rendeltünk tőlük, miután elolvastuk a sok negatív értékelést a neten róluk, de összességében nem volt gond a céggel, rendelés másnapján már megérkezett volna a készülék, ha otthon lettünk volna. :)))

A gond inkább a futárcéggel volt, nagyon negatívra értékelt FámaFutár, akiről ódákat tudnék zengeni, de ez nem a telefonpont.hu hibája. Mentségükre legyen mondva, hogyha MPL-lel érkezett volna, akkor sem biztos, hogy sokkal jobb élmény lett volna, mert ők sincsenek a topon errefelé. Mondjuk a FámaFutár szegény, hogy harmadszorra sikerült csak kézbesítenie, és értesítés nélkül, és amikorra ígérték, akkor sem értek ide; azért veri az összes szállítócéget. De legalább lehetett náluk kártyával fizetni. :)

2023. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Petyamcmp90 válasza:
100%

Maradjatok is szketpikusak. Nincs magyarországi telefonszámuk. Van egy cégük ami Holovin Market Kft névre hallgat, ez a 17. kerületben egy cégszékhely szolgáltatónál van bejegyezve. A telefonos ügyfélszolgálat nem ad csere pontot hibás termék esetén, kizárólag a futár jöhet szóba.

Szolvákiából dolgoznak a következő címekről:

Szolvákia, Pozsony, Óváros kerület, 81104 - Pražská 11

Michalovce, 07101, Nám. osloboditeľov 10


A telefonon elzárkóznak a személyes találkozásról, a Fáma futár pedig nem ad ki infót, hogy honnan jött a termék.


A futáros céggel beszéltem, elmondták, hogy baromira sok az átvágás. Pl nem garanciális termékeket küldenek a vásárlónak (ők vállalnak rá garanciát - 1 éves cég!!!! 1 év múlva már sehol nem lesz).

2023. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Farkas Gyula Tibor válasza:

nekem is volt szerencsém ezekhez a trógerekhez!


hetekig hitetgettek h 1-2 nap és megkapják a készüléket

hamarosan beszerzik....


na egyszer csak felhívtak h 12GB ram helyett csak 6GB ram- os lett


így is kell-e persze ugyan annyi pénzért vagy fizessek rá pluszba 20.000et


az egészben az zavart a legjobban h folyamatosan élt a hirdetés az árukeresőn - ahol rengeteg jó értékelést kaptak - ezért nem is gyanakodtam rájuk

de tuti h vették a jó értékeléseket



mert kicsi utánajárással láthatja az ember a rengeteg rossz értékelést


a telefonszámot persze nem vették fel soha


bele sem merek gondolni a garanciális ügyintézésbe - vagy a pénzvisszatérítésbe

2023. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 saturnus23 válasza:
Néhány napja rendeltem én is, 10e ft-tal voltak olcsóbbak, mint a többiek az adott készüléknél. Jött is az automatikus visszaigazoló email a rendelésről. Három nap múlva elkezdtem hívogatni a honlapon lévő számot, de nem vették fel.
dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is rendeltem tőlük, vonzó a jó ár, viszont egy teljes mértékben megbízhatatlan bolt. Az árukereső szerint 3, a weboldaluk szerint 4-6 nap a kiszállítási idő.

Megrendeltem, kaptam egy visszaigazoló emailt, hogy a rendelésem feldolgozás alatt áll.

Eltelt 5 nap, sehol semmi. Írtam emailt nekik, hogy elfogadták-e a rendelésem vagy fölöslegesen várom, természetesen választ nem kaptam.

Ha vásárlásnál ilyenek, bele sem merek gondolni, hogy garancia érvényesítésekor mit művelhetnek...

dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pintert2 válasza:
Garanciális javításra elszállított készülékem négy hónapja nem került vissza. Telefont nem veszik fel, leveleimre nem válaszolnak. A békéltető testülethez fordultam, ott sem jelentek meg. A fogyasztóvédelem megkeresésére már reagáltak,visszaküldtek egy telefont. Nem vettem át.Mit gondoltak hónapokig várok rájuk? Pénzt persze nem igazán akarják vissza adni.A fogyasztóvédelem szerint eddig nem volt panasz a cégre,( vagy senki nemakar 50-100 ezer forintért levelezgetni, telefonálgatni) Most itt tartunk.
febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A weboldaluk már nem elérhető, az e-mail címükről visszajött a levél, valószínűleg az is megszűnt. 3 év bolti garancia van egy telójukra, amit egy éve vettünk tőlük (Samsung hajlított teló) most kezd valami baja lenne a telónak, nem tudom, hogy így mi lesz. Erre modják, hogy olcsó húsnak híg a leve. Így jár, aki olcsón akarja megúszni. Lutri.
márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!