Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonom van. Ha...

Xiaomi telefonom van. Ha fülhallgatóval hallgatok zenét, akkor néha (mostanában egyre többször) magától elindítja a zenét, felviszi és leviszi a hangerőt, lépeget a zenék között, de nem nyúlok hozzá. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Csak fülhallgatóval csinálja, szerintem az egyik rendszerfrissítés lehet az oka. Ráadásul ha értesítés jön simán felold magától (pin kód és ujjlenyomat is van rajta, meg be van állítva, hogy kettő koppintásra bekapcsoljon), van mikor nem érzékeli az ujjlenyomatomat és 2x rákoppintok és szintén felold.

A telefonnal alapvetően nincs gondom, gyors, könnyen kezelhető, de ezek már kezdenek idegesíteni. Érdemes lenne elvinni szervizbe vagy én is tudok tenni valamit?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2023. jan. 28. 12:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Lehet esetleg a fülhallgatóval gond? Mert kipróbáltam másik fülhallgatóval meg egy fejhallgatóval (az összes vezetékes, bluetooth-ossal nem csinál ilyeneket), és ezekkel nem csinálta.

Szépen szól a fülhallgató, amivel "cirkuszol" a telefon, gyári Xiaomi fülhallgató, úgy rendeltem a telefonhoz. Körülbelül egy éve van meg, de úgy 3-4 hónapja csinálja ezt.

2023. jan. 28. 12:18
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szar a fülhallgatód. Van olyan funkciója (4 pines jack esetén) hogy lehet gombo(ka)t tenni a fülhallgatóra amivel pont ezt csinálod, megállítod, hangerőt állítasz. Ezt egy elromlott füles is meg tudja csinálni magától. De ha más fülessel nincs ilyen gond, akkor magad is kitalálhatod hogy mi a rossz.
2023. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

A többi, amit írtam, hogy magától felold, azt esetleg nem tudod mi miatt lehet?

2023. jan. 28. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
A fülhallgatóval van gond, nem a telefonnal. Nekem is volt egy ilyenem, kivágtam a kukába, azóta nincs ilyen problémám.
2023. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a telefonnal lehet gond, nekem is ezt csinálta a xiaomim az elmúlt hetekben. Lecseréltem (nem emiatt, amúgy is cseréltem volna) másik telefon ugyanazzal a fülessel semmi hasonlót nem csinál.
2023. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Másik telefon is csinálta vele, úgyhogy biztos a fülhallgató a rossz, de azóta is ugyanúgy felold magától a telefonom egy értesítésnél például, úgyhogy valószínűleg a telefon se teljesen jó.
2023. febr. 3. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!