Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menthető még ez a telefon?

Menthető még ez a telefon?

Figyelt kérdés

kaptam egy LG K22-es telefont. Azt tudni kell róla, hogy előtte fél évig nem volt semennyit töltve. Eléggé fura az akksija, első töltésre eléggé nehezen jött be, kb 10 perc után csak. Nagyon lassan tölt, 1 óra alatt 40% ment bele. előbb kihúztam a telefont tölteni, mert telefonáltam, kb 10 percet, utána kiírta, hogy 1% van hátra. Ezzel az 1%-al kibírt még negyed órát, utána se kapcsolt ki, de bedugtam tölteni.

Szerintetek helyre fog jönni, vagy ennek már gatya? Li-Po 3000MAh-es akksi van benne.


2023. jan. 31. 20:11
 1/5 anonim válasza:
0%
Sziuus! Szerintem kapcsold ki meg be! Puszuuus!🌺🤗🌼
2023. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mitől jönne helyre? Az akku tündér majd éjjel beszórja lítium porral, vagy mi?
2023. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

viccike vagy első :))

a töltöttség is ugrál most vettem észre.

Én arra gondolok, hogy be kell kalibrálnia az akksit. Most szedegetem le a frissítéseket, nagyon el van maradva :/

Holnap élesben kipróbálom, ha bírja az akksi, akkor okés, ha elkezd megint ugrálni a töltöttség, akkor sajnos ennyi volt.

2023. jan. 31. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
parszor toltsd fel ennyi ido utan biztos veszitett nem keves kapacitast az akku de nem kellene ennyire meghalnia bar sose tudni kb ha 10 0-100% os toltes utan is ilyen akkor kuka az akku
2023. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szerencsére helyrejött :)

éjszaka rajtahagytam, másnap egész nap bírta, estére lett 28%-on 6 óra képernyőidővel.

2023. febr. 2. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!