Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is gáz lett az...

Szerintetek is gáz lett az S23? Nincs benne semmi újdonság. Erre vártunk? Ez kerül ennyibe? Milyen világot élünk?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Mit vártál, mi maradt ki belőle? A gondolatolvasó? A 3d hologramos kijelző?
2023. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A hologram jöhetne már!

De most komolyan... ennyi? Semmi komoly fejlesztés?

2023. febr. 1. 23:06
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Na milyen világot? Most mi lesz? Pánik, rettenet, azonnal kiírok én is egy kérdést!
2023. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Jó kérdés ezt minek kellett kiadni, ennyi erővel maradhatott volna az S22 még egy évet.
2023. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Nézd meg az alap eredeti 20 éves mobilokat amik hívást smst ébresztést kevés funkciót tartalmaztak mert ezek telefonoknak készültek . Aztán bővült radioval mp4 lejatszókkal fotó videós stb verziokkal . A tavalyiak összes funkcióit sem használja ki a tulaj . lehet bővíteni a holmit de az még 100 ezrekkel többe teszi az árát .
2023. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Mit varsz, csak egy telefon 😀 Meg ha megnezed az ilyen egymas utan kiadott szeriak nagyreszt alig jobbak az elozonel. Mind1 milyen marka. Tok folosleges
2023. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Volt azért előrelépés, de inkább csak minden nagyobb vagy jobb lett. Az egyetlen nagyobb újdonság, a vadi úgy Qualcomm proci, a Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, a valaha volt legjobb Snapdragon. Azért ez nagy lépés az Exynos után. Úgy tudom hogy kamerában is nagyon ütősek lettek, itt főleg az Ultrára gondolok. Nem a 200 mpx a lényeg mert az a legtolöbb embernek felesleges, hanem a vadi új, nagyobb szenzor, jobb optikai stabilizálással. Ettől függetlenül rohadt drága
2023. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gugu Gabor ***** válasza:
58%
Az utóbbi 10 évben milyen nagyon innovatív fejlesztés történt a mobilok piacán?
2023. febr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Én Android fejlesztöként most vennék új teszt eszközt, de ilyen árak mellett nem S23 lesz a teszt telefonom :D

Most egy Sony Xperia XZ1-et használok tesztelésre, de nem érzem azt, a fullos kijelzötöl eltekintve, hogy ez kéne…

2023. febr. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Mikor pár héttel ezelőtt ugyan ezt leirtam lepontoztak elég szépen erre tessék az a baj szerintem már elértünk arra a szintre a mobiloknál hogy nincs hova fejleszteni most már arra kellene rámenni hogy minél olcsóbb legyen de erre tudjuk mennyi az esély
2023. febr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!