Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a kedvenc mobiltelefonm...

Melyik a kedvenc mobiltelefonmárkád(tehát mobil és nem okos)?És miért?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 12:03
A kérdező szavazást indított:
Nokia
Siemens
LG
Alcatel
Motorola
Akai
Sony Ericcson
Sony
Egyéb(hasonlóan szuper)
18 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Miért, gyártanak még olyanokat?
2023. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Samsungot kihagytad. De nekem Nokia.
2023. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A jó kis Motorola, 8 évesen bírta addig az akku mint manapság egy vadiúj okostelefon. Ezek meg 2 év alatt kinyiffannak annyira, hogy fél óra használat alatt lemerül.
2023. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Blackberry
2023. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Motorola. Az első mobilunk is az volt, az évek során többet is elnyúztunk a családban, a legproblémamentesebb készülékek voltak.
2023. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

NOKIA


De amit szerettem, az ALCATEL One Touch Easy volt. 4 AAA ceruzaelemet lehetett az akksi helyére tenni, és ez anno óriási dolog volt, mert nem volt powerbank, meg minden második embernél töltőkábel.

2023. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Egyes vagyok, hiába lettem leszázalékolva.

Egyáltalán mi a kérdés?


A 20 évvel ezelőtti gombos telefonmárkák közül mi a kedvencünk, vagy a mostaniak közül. A válaszokból egyértelmű, hogy a kommentelők 90%-a a régi telefonokra alapozva válaszolt. Erre voltál kíváncsi?

2023. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
7. Én MINDIG Nokia használó voltam, kivéve a 6. válaszomat. És ma is gombost használok. Sosem volt okostelefonom, pedig telne rá, és céges almás is járna, de minek?
2023. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én szívemhez annak idején mindig is a Sony Ericsson állt a legközelebb, a gyerekkorom boldog pillanatait jelentik ezek a telefonok :D Azt is elárulom, hogy miért:


Személy szerint úgy vélem, hogy a ~ 2006—2011 körüli időszak boldog "kétezres éveit" a Sony Ericcson testesíti meg. A 2000-res évekkel TÖKÉLETESEN kompatibilis akkori trendek szerint modern, fiatalos volt a készülékek dizájnja, formatervezés terén rendkívül hangulatos, fiatalos, laza de kellemes stílust hordoztak a készülékei. Olyan összhangba tudta állítani a szögletes és kerek formákat, hogy az utánozhatatlan. Illetve nekem nagyon tetszett a "bogyó" a telefonok hátulján, amit az átlátszó, műanyag logók jelentettek :D


A Sony Ericsson mobiliok nagyon jó soecifikációkkal rendelkeztek, hihetetlenül gyorsak és gördülékenyek voltak, akadásoktól mentesen lehetett használni őket. Innovatívak voltak, a technológiai fejlődésre mindig nagyon jól reagáltak, rendkívül jól megválasztott hardverelemeket válogattak a készülékeik mellé.


Nagyon megbízhatóak, végtelenül ötletesek, és könnyen kezelhetőek voltak. A Samsungok akkoriban nem voltak még a megbízható működés éllovasai, a Nokia pedig mindigis unalmas, sótlan készülékeket gyártott, a Motorola pedig arányaiban egyáltalán nem volt elterjedt hazánkban akkoriban.


Így nekem személy szerint hagyományos telefonok terén a Sony Ericsson volt a kedvencem, és mosr is azt tartom — ÖSSZESSÉGÉBEN — a 2000-res évek legjobb telefonmárkájának, a külsőt, belsőt, használhatóságot, szerethetőséget, az elérhetőséget, vételárat, és mindent egybevetve :)


Szerintem összességében a korszak legjobbjai voltak, és a mai napig kíváncsi lennék arra, hogy ha a Sony és az Ericsson együtt marad, akkor vajon hogyan alakult volna a globális telefonos mezőny.


A 2000-res éveket, életem legszebb, legboldogabb, valóban felhőtlen időszakát számomra a Sony Ericsson testesíti meg :) Így örökre a szívembe zártam a gyártót.

2023. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen régi időkre értettem de lehet ma is hisz még működnek -amelyik
2023. febr. 5. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!