Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell azt beálítani,...

Cica2010 kérdése:

Hogyan kell azt beálítani, hogy ne kapcsoljon fel a telefonom képernyője minden egyes értesítés után? Nem szeretném kikapcsolni az értesítéseket csk hogy ne kapcsoljon fel mindig. Este nagyon idegesítő zud lenni.

Figyelt kérdés
Samsung telefonom van.

2023. febr. 5. 22:12
 1/9 Kertész Körte válasza:
100%
Tudnád esetleg picit pontosítani, hogy a felkapcsolás alatt mit is értesz? Szintén Samsung telefonom van, tehát lehetséges tudnék segíteni, csak nem teljesen értem a kérdést.
2023. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kertész Körte válasza:
100%
Ha arra gondolok, akkor a felkapcsolást úgy fogod tudni kikapcsolni, hogy: Beállítások->Értesítések->Értesítés villanással és azt kell kikapcsold.
2023. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arra gondol a kérdező, hogy a képernyő ne világosodjon ki, (mert felébred éjjel a fényre ha akkor érkezik értesítés) csak amikor reggel felébred és felnyitja a telefont, akkor lássa az éjjel érkezett értesítéseket az értesítési sávon.

A megoldást én sem tudom, én kikapcsoltam minden hangot meg rezgést az értesítésekhez az esti módban (van ilyen beállítás csak nem jut eszembe a neve, a képernyő is szemkimélő módra vált este 10 után reggel 6ig. És a telefon ott van éjjel ahol nem látom a fényét, képernyővel lefelé, de nekem a tok kijjebb ér mint a képernyő felülete és így nem sérül ha képernyővel lefelé teszem le. Nem tudom külön beállítás van-e erre.

2023. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok, most néztem meg, nekem az értesítés villanassal az mast jelent, ki van kapcsolva de így is bekapcaol a képernyő ertesiteskor. Az a kamera vakuját tudja villogtatni.

En olyat találtam,hogy "Értesítések a zárolt képernyőn", szerintem azt próbáld meg kikapcsolni.

2023. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kertész Körte válasza:
100%

Óh, köszi 3-as válaszoló!


Nem lehet, hogy te pedig a Ne zavarjanak módra gondolsz? Ott nem kapsz értesítést, te állíthatod be, hogy meddig legyen bekapcsolva stb.

2023. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kertész Körte válasza:

Egyébként támogatom a 3-ast, azt is meg lehet próbálni esetleg, hátha.

Nálam a zk-n a tartalom el van rejtve, a megjelenítendőek pedig a jelzések és a csendes értesítések egyaránt. Nekem alapvetően sem szokott felkapcsolni a telefonom, de hátha segít a kérdezőnek. Csak összerakjuk.😄

2023. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló, a Ne zavarj is jó megoldás lehet, de most megint keresgéltem, van ilyen hogy Üzemmódok és rutinok, és ott van ilyen Alvás üzemmód, ahol nagyjából mindent személyre lehet szabni, de ajánl egy alap beállítást is és az alapján tudod még állítgatni. :) (ha jól emlékszem, mert valamelyik frissítés után nejem kikapcsolt ez a funkció, és azóta nem állítottam vissza még, gondolom változtattak rajta valamit azóta. :) )
2023. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Amit a 3-as ír.
2023. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

éjszakára egyszerűen repülő üzemmódra kapcsolom

így semmi nem zavar az alvásban

2023. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!