Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalatok Samsung Galaxy...

Tapasztalatok Samsung Galaxy Buds 2-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
jó is jöhet meg rossz is!! nem gagyi? milyen a hangzása? minél több vélemény annál jobb!!

2023. febr. 6. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan melyikre gondolsz, de itt egy csomó vélemény, ezeket olvasgattad? :

[link]


Ha igen, én második körben cikkeket, és bolgokat keresek mindig róluk, esetleg videókat, ahol bemutatják és mesélnek róla kicsit. Sok hozzáértő ember van, akik szakértői szemmel mondanak véleményt, és nem csak légből kapott mondatokkal dobálóznak (persze olyan is akad). Ha tudod konkrétan mi érdekel, az már tök jó, ennek a mentén könnyű elindulni és keresgélni.

Ezt azért tartom jobb ötletnek, mint ideírni, mert bár munkásabb, itt mindenki névtelenül dobálózik csak, ami pont annyira lehet hiteles infó, mint egy wikipedia. Lehet, hogy épp hozzáértő szerkeszti, de lehet, hogy épp egy troll vezeti le valamin a feszültségét. Akiket én keresek általában, azoknál tudom ellenőrizni a hitelességüket is, ami elég jó tud lenni.

2023. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, szeretem. Kicsit féltem attól, hogy ez ilyen fülből kiesős lesz, de abszolút nem. A hangzása jó, elégedett vagyok vele. Gond nélkül csatlakozik a Samsung telefonomhoz, úgy kb. 15 méterre távolodhatok el a telefontól, utána lecsatlakozik. Viszont az Asus laptopommal nem kompatibilis.
2023. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sokat vaciláltam, milyen márkát,és típust válasszak. Milliónyi teszt és vélemény után emellett döntöttem.


2 hete használom. Szeretem, nem bántam meg. Samsung telefonnal használom. Tökéletes hangzás, kapcsolódás, minden.

2023. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!