Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jobb a hidrogél fólia, mint...

Jobb a hidrogél fólia, mint egy sima vékony műanyag fólia?

Figyelt kérdés
Üvegfólia semmiképpen nem jöhet szóba, ívelt kijelző miatt vagy nem ér a széléig, vagy levegős marad az éleken. A sima vékony műanyag fólia és a hidrogél fólia közül kell választanom. Melyik jobb, tartósabb? (Karcolódás szempontjából érdekel főleg.)

2023. febr. 6. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Hidrogél fólia
Sima vékony műanyag fólia
Egyéb, leírom kommentben
Fogalmam sincs, csak kell a pont a szavazásért
10 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem.


"ívelt kijelző miatt vagy nem ér a széléig, vagy levegős marad az éleken. "


Ez meg baromság.

2023. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké, akkor biztosan csak álmodtam, hogy mindkét üvegfóliát ki kellett emiatt dobnom. És még csak nem is én raktam fel, hanem bevittem szakihoz.
2023. febr. 6. 19:03
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Akkor az nem volt szaki, zsenikém.
2023. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De, az volt. Az üvegfólia volt egy kalap... Nem illeszkedett jól egyik sem. Előtte oda lett próbálva, okénak tűnt, de mégse volt tökéletes, és mindkét oldalt maradt levegőcsík.
2023. febr. 6. 19:08
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Tehát egy nyomorult fóliát nem tud rendesen felragasztani, de szaki. Értem.
2023. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
HOGYAN tudná mégis rendesen feltenni, ha nem egyezik az íve??
2023. febr. 6. 19:13
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen lényegtelen az íve. De lehet, hogy nekem vannak mágikus kezeim, hogy sikerült.
2023. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, hogy neked milyen mágikus kezeid vannak. A lényeg, hogy ha sem a Telekomnál (nem, nem ott vettem sem a telefont, sem a fóliát), sem a szervizben nem tudták rendesen feltenni azt a nyomorult üvegfóliát, akkor nem fogok még többezer forintot kidobni egy harmadikra, majd még többezer forintért bevonatozni egy nagyobb városba, hogy ott tegyék fel.


A kérdés adott: vékony műanyag fólia, vagy hidrogél fólia lesz később karcos?

2023. febr. 6. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Ugyanolyan gyenge szar mindkettő.


"A lényeg, hogy ha sem a Telekomnál"


Ott értékesítők dolgoznak, nem szakik.


"sem a szervizben "


A sarki gsm üzletek meg inkább a no comment kategória.


"többezer forintot kidobni egy harmadikra"


Az enyémre 3 darab volt 4k.


"többezer forintért bevonatozni egy nagyobb városba, hogy ott tegyék fel."


Ha fakezű vagy, akkor fizess, a hajlékony vackokat sem fogod tudni magadtól használni.

2023. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
7300 Ft-ot fizettem ütésálló fóliáért. Fogalmam sincs milyen anyag, de érezhetően más, mint az üveg, csak így emlegették a telefonosok, aki felrakták, hogy ütésálló. Felrakás után azt mondták, kell neki 24 óra hogy kisimuljon, de pár óra alatt teljesen sima lett. Azóta leesett párszor, volt, hogy pofára is, és sehol egy karc, egy repedés, semmi. Simán megérte, imádom. Nem ígérték, hogy nem fog soha betörni, de azt mondták, nagyon tartós. Engem meggyőzött, főleg a pofára esés után,hogy semmi baja nem lett. Az üveg simán szarrá repedt volna az első kisebb esés után. Ha arra járok megkérdezem, hogy milyen anyag.
2023. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!