Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone - hoz külső mikrofont...

IPhone - hoz külső mikrofont ajánlana valaki?

Figyelt kérdés

Tudom, Google… :) , van sok ott.

Én olyan válaszát várom, aki használ ilyet és van róla tapasztalata. Az iPhone sajnos nagyon zajosan zúgósan rögzít. Kellene nekem egy Lightning csatlakoztató val ellátott külső mikrofon kifejezetten iPhone hoz. Használ valaki ilyet? Tudna véleményt mondani?



2023. febr. 8. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapzaja mindennek lesz. Mennyire van távol a telótól a lényeges hangforrás?
2023. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De azt kétlem hogy olyan folyamatos zúgása mint az iPhone nak. :(

Fáj a fejem tőle mikor vissza hallgatom. Kb 5 méter amúgy.

Van valami jó minőségű mikrofon?

2023. febr. 9. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=6wb7d9CgJlg


Párezerért ajándék, kell hozzá majd átalakító. Így azért sokkal jobb jel-zaj viszony lesz, és alkalmasabb az anyag egy FFT-zajzár és kis kompresszor-EQ utófeldolgozásra. Ja, a videóban nem a Pro van, az kicsit azért gyógyít mindenen ehhez képest. Magyar videót akartam linkelni, ez volt. Ha gondolod, keress videókat róla.

2023. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jónak tűnik, köszönöm szépen!!
2023. febr. 10. 06:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvettem, ki is próbáltam, nagyon jónak tűnik! Hétfőn élesben bevetése lesz, majd beszámolok róla. Köszi a tippet! 😌👍👍
2023. febr. 10. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Királyság!
2023. febr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!