Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen vezeték nélküli headset...

Milyen vezeték nélküli headsetet érdemes venni a leginkább jóárasok közül? Szempontokat sorolom

Figyelt kérdés

0. Legfőbbképpen ugye nem költenék rá sokat, workaround lesz telefoncsere helyett, és a telefonomat 20-ért vettem évekkel ezelőtt. Körbenéztem, kb 60 körül kezdődik hardveraprón, amit már meg is vennék, de annyiért meg nem veszek, tehát nem ahhoz fog igazodni a keret, ez van.


1. Tűri a pakolgatást, elvan zsebben, nem törik, nem mozdul be semmi rajta, érted, real life use.


2. Könnyű fel-levenni, de kényelmes annyira, hogy bemész vele a zuhany alá, ha nem szól rád az asszony. :)


3. 3 óránál azért több üzemidő (és nem is kell kis TWS izé legyen, kivéve, ha, sorolom tovább)


4. Jól érthetően szól a hangszórója, viszonylag jól zár ahhoz, hogy kicsit zajosabb helyen is érthető lehessen


5. Jól érthetően szól a mikrofonja, jó esetben alkalmas arra is, hogy egy-egy videót végignarrálj vele kétkezi dolgokat bemutatva.


A keret valahol 10 körül lenne jó, ha maradna, már el is költöttem 5-öt egy használhatatlanra, amit nem gondolom, hogy lenne pofám eladni, konkrétan hőskori beszédszintézis minőség a hangom a másik oldalon, ha elég hangosan beszélek, hogy ne szakadozzon.


Te mit használtál ebből az árszegmensből, mi vált be? Szimpla is, dupla is jó, zenét nem ezen hallgatok, esetleg hangoskönyv egy-két óra, de nem szempont annyira.


2023. febr. 12. 15:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!