Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola g31 milyen teló?

Motorola g31 milyen teló?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Androidos.
2023. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Átlagos alsó-középkategóriás telefon, nem tudom mit vársz.

Olvass teszteket.

2023. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Inkább belépőszintű, ami olcsó ára miatt még hagyján, ha valaki spórolni akar, tudása is ennek megfelelő, de MediaTek processzoros telefont én alapból nem ajánlok, az egyik legrosszabb technológia!
2023. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon megbízható, mint minden Motorola telefon.
2023. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
#4 ez egesz addig igy volt amig Motorola volt, csak hat miota a Lenovo gyartja, mar sajnos nem igaz. Nekem kb. 3 evet birt ki egy moto g5, ezalatt 3 akkut evett meg, aztan random ujraindulasokkal jelezte hogy unja a mukodest.
2023. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Motorola már nagyon rég óta a Lenovo tulajdonában áll, amióta az okostelefonok piaci szereplőkké váltak, azóta jóval több került forgalomba a Lenovo keze alól, mint amennyit a Motorola eredendően legyártott. A tulajdonosváltásnak ehhez nincsen köze, és a mai napig az egyik legmegbízhatóbb készülékek a Motorola mobiljai. A minőség romlása globálisan van jelen az okoseszközök piacán, ez nem a Motorola egyedi jellemzője, sőt mi több, náluk ez igencsak elenyésző egy minőségromlásban éllovas Xiaomihoz, -vagy más kínai gyártók termékeihez képest.
2023. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!