Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 Pro Max-ot vagy...

IPhone 14 Pro Max-ot vagy Samsung Galaxy S23 Ultra-t vennél?

Figyelt kérdés
Tekintsünk el az Apple-ökoszisztémától, így ne az legyen a mérvadó, hogy Apple Watch-od meg Airpods-od van, ezért iPhone-t vennél.

2023. febr. 13. 12:58
A kérdező szavazást indított:
iPhone 14 Pro Max
Samsung Galaxy S23 Ultra
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Én S23 Ultrát vennék a Samsung ökoszisztéma miatt (most is Samsungom van). Ha ezt nem venném figyelembe, akkor majdnem mindegy lenne számomra, hiszen mindkettő telefon maximálisan kielégíti az igényeimet. Ez esetben csak azért választanám a Samsungot inkább mert van benne tízszeres optikai zoom.
2023. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Iphone-t venném, szimplán szimpatikusabb.
2023. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Ez nagyon régóta a legjobban sikerült Samsung telefon, szóval erősen hajlanék rá, hogy az Ultra legyen. Régen volt egy Note telefonom és azért néha jól jött a toll. A tollon kívül pedig a hétköznapi használat során csak marginális dolgokban térnek el a telefonok, ez inkább egyéni szimpátia kérdése.


(De egyébként ilyen nagy és nehéz telefont nem vennék a valóságban, mint ezek.)

2023. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos csóró vagyok, így hát egyiket sem venném, de amúgy szerintem mindkettő egyformán jó. Eddig inkább az aktuális Pro Maxot mondtam volna, de most olyan jó lett a Samsung Ultrája, hogy lehet talán azt választanám. Igazából mindkettő mindenre IS jó, hosszú szoftveres támogatással. Ez inkább szimpátia alapú döntés, ez már az a szint.
2023. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban főként attól függ, hogy kinek melyik rendszer jön be jobban, és hogy mik az igényei, ezek szubjektív dolgok!

Mindkét rendszerrel volt/van dolgom, és nekem például az Android sokkal jobban bejön: nyitott rendszer, így nem ütközöm korlátokba, egyszerűbb a fájlmegosztás, képszerkesztés, és ugyanazok a műveletek sokkal egyszerűbbek és közvetlenebbek! Fel tudom mérni a kockázatot, de sokszor az iOS jobban akarja tudni, és a biztonságra hivatkozva letilt műveleteket, weboldalak megnyitását, Androidnál ilyen nincs!

Ezen kívül hasonlóan szuper képminőség mellett a Samsungnak jobb a kamerarendszere és elvileg egy picivel hosszabb az üzemideje is, én mindenképp az S23 Ultra-t venném!

2023. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Samsungon biztosan könnyebb lenne alkotni.
2023. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!