Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung diva vagy s5230? +...

Samsung diva vagy s5230? + előfizetéssel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

szerintetek melyik mobil a jobb?

hallotam már a diváról h lassú és csak a kinézete miatt drága...

de az s5230..:D mindenkinek olyan van x D


t-mobilnál venném előfizetéssel.


jajj és az előfizetéssel kapcsolatban: ha van egy csomag ami mondjuk 1990 ft hónaponta és tegyük fel nem beszélek semennyit egy hónapban akkor marad 1990ft? ahogy néztem vannak még ezek a válallt hűségnyilatkozatok hozzá.Az rátesz még?


2010. okt. 4. 23:08
 1/7 bp1985 ***** válasza:
0%
Egyiket sem ajánlom, bár a kettő közül inkább a diva. s5230-at semmiképp ne vegyél, olcsó műanyag játéktelefon. Fw buherálás nélkül alig megy fel valami, kijelzője anyagra kritikán aluli. Amint hozzányúlsz az fw-hez, gari ugrott. Mindenképp ez a 2 telefon, ami szóba jöhet?
2010. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

pedig azt olvastam hogy a diva a rosszabb.. :S

hát valami olyan érítős ami van tmobile-nál és nem drága. ilyen 20 ezer körül.

2010. okt. 5. 15:09
 3/7 A kérdező kommentje:
még jöhetnének válaszok!! :((((
2010. okt. 5. 18:15
 4/7 bp1985 ***** válasza:
0%
Megnézed a netet, tele van eladó s5230-al. Mondom, én dívát sem választanék, akkor inkább valami nem érintős, de a 2 közül inkább. Talán normálisabb anyagból van összerakva, mint az s5230.
2010. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én inkább egy régi n93at vennék ha ilyen árba keresel...mindent tud elég gyors akksija se rossz elképesztően jó videot csinál ésa a kijelzője se rossz plusz wifi-s...netezni is kényelmesen lehet vele, filmet is jó rajta nézni stb... annyi hogy nem tapis hanem hagyományos viszont tudásba lekörözi az általad felsoroltakat. előfizt meg kötsz külön aztán kész.
2010. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

bár ha csak az kell hogy jól nézzen ki meg tapis legyen akkor végülis mindegy..én csak egy használható alternativát mondtam neked segitő szándékkal.

most énis tapist használok nokia 5800-t de ez nem ilyen árban van egyébként ezt is ajánlanám nagyon is

samsungom volt...hát nemtudom szerintem hanyagold semmire nem való

2010. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 2 közül inkább s5230...Diva tényleg iszonyat lassú, meg a kinézetéért kerül ennyibe.

Nem csak s5230 van mindenkinek. Minden 3. lány Divával szaladgál...

2010. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!