Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rossz hangminőség spotify-on?

Rossz hangminőség spotify-on?

Figyelt kérdés

Van prémiumom. Már majdnem visszaküldtem az airpods-ot, mert azt hittem annak van baja.

Ilyen pici pattogást vagy recsegést hallani a zene alatt vagy a basszusok alatt.

Illetve sok zenében vannak rossz részek. Olyan néha mintha kicsit húzná a szalagot. Xd


Kaptam még tavaly apple music prémiumot 6 hónapra. Ez a jelenség sem apple music-on, sem youtube-on nincs.


Mitől lehet ez?

Tapasztalt már valaki ilyet?


Előre is köszönöm.



2023. febr. 16. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Töröld le a spotifyi appot - az adatokat is! - és töltsd le újra.

Mindig ugyanazoknál a számoknál ugyanozz van a hiba?

Próbál meg böngészőből és asztali gépről is ugyanazt meghallgatni. Ha ott is fenáll a hiba, akkor maga a dal a rossz a spotifínál.

2023. febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Spotifynak van a legrosszabb minőség az összes közül, de azért ennyire nem :)

Ott valami más probléma lehetett. Én másfél évig voltam Spotify előfizető (most Apple Musicot tolom, de közben volt Tidalom is), de ilyeneket, amiket írsz, nem tapasztaltam.

2023. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen telefonod van? Mert a Samsungokban pl van olyan Adap Sound beállítás ami ha be van kapcsolva,akkor tönkrevágja a zeneminőséget is. Nekem egy frissítés valamiért bekapcsolta, és akkor is elég furán szólt a zene.
2023. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Iphone 11-ről van szó.

És airpods pro.

Most észrevettem, hogy be volt kapcsolva az alacsony adatforgalmú mód.

De lehet az apple music mellett maradok.

Jobban tetszik az algoritmusa.

Számomra jobban játsza automatikusan a zenéket.

2023. febr. 16. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!