Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek tegyek kamera...

Szerintetek tegyek kamera védőt a telefonomra?

Figyelt kérdés
Vettem egy (számomra)nagyon értékes telefont, A52s-t. Nem tudom, hogy kellene e rá tennem védőfóliát.
2023. febr. 16. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Tegyél.
2023. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is tegyél.
2023. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy... Bárki bármit mondhat, egy plusz plasztik vagy üvegdarab a lencse előtt mindenképp ronta a kamerával készült fotók és videók minőségét. Nem látványosan, de nem használ neki.

Vegyél inkább egy olyan tokot, ami "túllóg" a kamerán és ha leteszed az asztalra, akkor nem ér semmihez a lencse.


Továbbá én még az életemben nem hallottam olyanról, hogy valakinek betört volna a kamerája, vagy hogy megkarcolódott volna. (Mikrokarcok biztos keletkeznek idővel a lencsén, de ezek a védőfólián kb. napok alatt ott lesznek és és nem fogod cserélgetni kéthetente...)

2023. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem láttam még betört kameralencsét. Inkább olyan tokot tegyél rá ami kiemelkedik és így védi azt.
2023. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. febr. 16. 21:13
 7/8 NTBS ***** válasza:
Ne tegyél
2023. febr. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem teszek.:) Veszek inkább egy kameravédős tokot.:)
2023. febr. 17. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!