Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 miért fagy be...

IPhone 12 miért fagy be folyamatosan IOS 16.3.1. letöltése után?

Figyelt kérdés
Ma délután frissitettem a telefonom és konkrétan már vagy 6x lefagyott és újraindult. Magától is. Mi lehet a baj? Mit tettem rosszat? Nincs egy éves a készülék…

2023. febr. 18. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

"Mit tettem rosszat?"


"Ma délután frissitettem"

2023. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi kedves első ezt a felettébb kielégítő és segítő választ…
2023. febr. 18. 18:47
 3/10 anonim válasza:
100%
Nincs közel ahhoz a tárhelyed, hogy megteljen? Nekem akkor fagy le és indul újra, bár én nem frissítettem szegényemet még 1.16-ra sem mert a barátaim panaszkodtak hogy nem működik jól a billentyűzet lefagy stb.
2023. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3# +1

nem szabad elsietni

2023. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

kényszerített újraindítást csinálj


Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot.

Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot.

Tartsa megnyomva az oldalsó gombot.

Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el az oldalsó gombot.


Talán segít.

2023. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így van, szabad tárhelyet is nézd meg mennyi van.
2023. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
128 gb-os, alig foglal valamit. Azóta ujrainditottam és az sem segített. Azóta megint kétszer lefagyott és újraindult. Teljesen idegben vagyok. Nem hiszem el, hogy ennyi pénzért ilyen szarokat lehet venni.
2023. febr. 18. 19:20
 8/10 anonim válasza:

Hármas vagyok.

Akkor sajnos nem tudom mi lehet, valószínű a frissítés megint ami nem a legjobbra sikerült és max várni tudsz, amíg a következőben ezt kijavítják.Sokszor van mostanság, hogy a frissítések rosszak, következőnek várj egy picit amíg több vélemény kerül ki, hogy milyen is a frissítés.

2023. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8# ez volt a lényege az 1# válasznak,


egy éves ? akkor garanciális !

2023. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy kiadják az új szoftver verziót, hogy tele van hibával. Igaz, később se nagyon javítják ki. Én csalódtam az IOS-ben. Ennyi pénzért meg egyenesen nevetséges. Én kevesebbet csalódtam Xiaomiban és szoftverében, amit fikáznak folyton, mint az IOS-ben. Nem is értem mit szeretnek annyira az Iphoneban. Mondjuk a kamera valóban verhetetlen.
2023. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!