Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Massengeren, hogyan lehet...

Massengeren, hogyan lehet megnézni az üzenetet, hogy az író me tudja meg hogy olvastam? Meglehet valahogyan, vagy nem?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 15:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Massengeren nem tudom hogy működik, de Messengerre tudok egy módszert ha érdekel......
2023. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Úgy hogy az értesítést olvasod el, nem belelépsz az üzenetbe.
2023. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Ez engem is érdekelne! Írjátok már ide, köszi!
2023. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Egyetlen trükk van, amivel az utolsó üzenetet el tudod olvasni, anélkül, hogy jelezné a másik félnek, de ehhez a böngészős Messengerbe kell belépni, majd bal oldalon az üzeneteknél ki lehet nézni a html kódból a legutóbbi teljes üzenetet.

2023. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

még jó hogy az asszony nem kíváncsi az üzenetekre amit kapok,

miért kell kukkolni nektek??

2023. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is borzasztóan idegesít! Írnak, elolvasom gyorsan, aztán majd válaszolnék ha lesz rá időm. Erre már küldi a kérdőjeleket, meg a "miért nem válaszolsz", mert ugye látja, hogy elolvastam. Nekem volt olyan, hogy kint ültem a váróban az orvosnál, még el tudtam olvasni, aztán behívtak. hallom ám bent, hogy egyfolytában cseng a messenger, mikor kijöttem megnéztem, tele volt kérdőjelekkel. Engem is nagyon érdekelne a kérdés, amit feltettél!
2023. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ott mindig némitáson van, műtét közben nem jó a dokit megzavarni,

még félre csúszik a szike ...

:)

2023. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

unseen for facebook - unseen social media - unseen messenger

ilyesmi kiegészítőket - applikációkat kell keresni

eszköz és rendszer függő hogy kinél melyik működik jól (próbálgatni kell)

2023. febr. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

"unseen for facebook - unseen social media - unseen messenger"


Ha tüzes vassal kínoznának, sem tennék fel egy ilyet a telefonomra, hogy utána ezen keresztül autentikáljam magam a messengerre. Aztán a sok hülye meg sír és nem érti, hogy törik fel a facebook fiókjukat. :)

2023. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
9 Ha annyira veszélyesek lennéne, már kiderült volna - és eltűntek volna pl a play áruházból...
2023. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!