Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a fene baja van a telefonnak?

Mi a fene baja van a telefonnak?

Figyelt kérdés
Adott egy Xiaomi 11 Lite NE 5G telefon. Az ég egy adta világon soha semmilyen kártékony dolgot nem telepítettem rá. Kizárólag google playről. Vírusirtó előfizetés van a telefonon, semmilyen szex oldal nem volt látogatva, még véletlenül sem. Leejtve, törve, áztatva nem volt a telefon. 1 éves a telefon és ma reggel óta bármelyik alkalmazásba nyomok bele automatikusan bezárja. A telefon napi szinten az akkumulátor végett legalább 1 órát ki van kapcsolva. Szóval nem vágom mivan, de ma reggel kezdődött.
2023. febr. 21. 17:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"A telefon napi szinten az akkumulátor végett legalább 1 órát ki van kapcsolva."


és ez jót tett neki?

2023. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Több mint három éve nem kapcsoltam ki a telefonom és semmi baja,ugyan úgy bírja az akksi mint amikor megvettem, igaz nem android hanem ios de amikor androidos rendszerü készülékem volt azt sem kapcsoltam ki soha.
2023. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Csináltam egy gyári visszaállítást. Szerencsére sok képem videóm nem volt így Bluetoothon átküldtem, mivel a driveot se nyitotta meg. Csalódott vagyok hogy egy éves készülék ennyit tud.
2023. febr. 21. 21:27
 14/19 anonim ***** válasza:
Legalább megszűnt a hiba?
2023. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen
2023. febr. 21. 21:30
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó applikáció vagy annak a frissítése kutyulhatta össze a rendszert.
2023. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 NTBS ***** válasza:
Én bevinném egy üzletbe és megnézetném.
2023. febr. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát ha előjön újra a gond, mindenképp, mert tényleg ez a telefon még elejtve, dobálva, semmi nem volt vele. Vigyázok rá, habár persze mindenkinek mást jelent a drága telefon, nekem ez az.
2023. febr. 22. 14:15
 19/19 anonim válasza:
Ez a telefontípus egy sz@r. Azon belül azt veszem észre, hogy főként a szürke hátlaposak. Állandóan megfagynak, a kijelző alja nem reagál semmire.
2023. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!