Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iphone 13 telefonom...

Van egy iphone 13 telefonom (4napos) felek full fenyeron hasznalni mert az elozo android telefonomba beleégett a tiktok a kijelzobe ha feher kep volt latszott kb az egesz tiktok halvanyan elofordulhat ezzel is ugyanez a problema?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Elozo telefonba a kijelzo AMOLED volt, ebben OLED van
2023. febr. 22. 20:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de kisebb eséllyel. Az újabb telefonok egyre kevésbé hajlamosak erre hála a biztonsági funkcióknak.
2023. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elozo telefonom egy xiaomi redmi 11volt nyilvan nem annyira draga mint a mostani de kb 2honap alatt beleégett
2023. febr. 22. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. A redmi egy alsó-közép, a 13 pedig egy felsőkategóriás készülék. Valószínüleg ott figyeltek a dolgokra jobban. Ettől függetlenül nem tesz jót az olednek ha huzamosabb ideig ugyan azt a képet mutatja max fényerőn. Szóval el tudom képzelni hogy ez is beég idővel ha nagyon nyúzod, csak nyilván sokkal lassabban. Én nem használnàm a tiktokot max fényerőn órákig. Egy picit vidd lejjebb és biztos nem lesz baja.
2023. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat reszben azert is nem szeretnem mert ahol lakok (Pecs) nem nagyon lehet olyan szervizt talalni ami megbizhato igy a kijelzo csere is eleg rossz lenne :/
2023. febr. 22. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ismerős iPhone-jan is bele égett a titkok a kijelzőbe.
2023. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is iPhone-t használok , 12 pro-t , megvan 2 éve és még nem tapasztaltam ilyesfajta hibát. De persze sosem lehet tudnni , nagyon kis esélly van rá mert az apple figyel a minőségre, még a xiaomi inkább arra megy rá (habár már nekik is van 300k-s telójuk a piacon) , hogy megpróbálnak jó telót gyártani olcsóbban. Néha ez ilyen esetekben megmutatkozik. Nem azért hogy védjem az iphone-t , de itt ez sokkal kisebb eséllyel fordulhat elő. Nyugodtan használd nagy fényerőn, nem hinném hogy bármi baja is lenne tőlle.
2023. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!