Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért áll le a Samsung notes,...

Miért áll le a Samsung notes, és mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
Reggel óta nem tudom megnyitni a Samsung notes alkalmazást, azt írja ki, hogy állandóan leáll. Ha beenged, akkor is max. 2 másodpercre, és akkor is azt jelzi, hogy 0 feljegyzésem van, közben jóval több, és elég fontosak. Már frissítettem is, de nem történt semmi. Mit tudnék még vele csinálni, egyáltalán mi a baja? Elég fontos lenne elérnem a jegyzeteimet. Samsung galaxy A8 telefonról van szó, szóval nem mai darab.

2023. febr. 23. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2023. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezeken már sajnos túl vagyok, és nem működik semmi
2023. febr. 23. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Samsung ügyfélszolgálatát :)
2023. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valószínű szoftverhiba, és törölnöm kellene az adatokat, ebben az esetben viszont elvesznének a jegyzeteim... A Samsung cloud elvileg szinkronizálta, akkor vissza tudnám állítani őket a törlés után?
2023. febr. 25. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Beállításokon belül az alkalmazáskezelésnél próbáld meg a gyorsítótártörlést, illetve a kényszerleállítást. - ilyenkor bezáródik az app teljesen. Utána sem működik?
2023. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem. Nem működött sehogy. Kitöröltem végül az alkalmazáskezelésnél az adatokat, és így működött. Régebbi jegyzeteimet meg végül betöltötte samsung cloudból
2023. febr. 26. 17:42
 7/8 NTBS ***** válasza:
0%
Ügyfélszolgálat.
2023. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már megoldódott..
2023. febr. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!