Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért riasztott be a telefonom?

Miért riasztott be a telefonom?

Figyelt kérdés
Ma tanóra kellős közepén elkezdett szirénázni a telefonom nagyon hangosan. Azt írta ki "emergency alert" vagy valami ilyesmi. Valaki tudna segíteni hogy ezt miért kaptam és hogy hogy lehet kikapcsolni? Igaz nem kaptam beírást, de nem lenne jó megkísérelni egy másik kevésbé jófej tanár óráján :D
2023. febr. 24. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Milyen színű a telefon?
2023. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez a telefonok vészhelyzeti riasztása. Nem kell kikapcsolni, nyugodtan maradhat bekapcsolva. Nem rögzítettek kissebb földrengéseket a környékeden a mai nap folyamán, ami miatt esetleg bejelezhetett?
2023. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
átfogadlmazom: nem a színére vagyok kiváncsi, hanem hogy milyen telefon? Végod?
2023. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert akkor a többi osztálytársam is kapott volna. A teló A52S.
2023. febr. 24. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg valami beállításban másik ország van megadva?

Amilyen hülyék az okostelefonok, akár még az időzóna beállítás is bekavarhat.

2023. febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, az lehetséges, hogy másik régió van megadva, vagy esetleg rossz időzóna (Bár inkább a régió). Nekem is az 5G-s verziója van a Galaxy A52S-nek, és Magyarországra van állítva, a Budapesti időzónával, és nálam meg sem mukkant. Mondjuk én is besz.rtam volna, ha elkezdett volna ordítani csak úgy a semmiből.
2023. febr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a régió Magyarország. Nem lehet valami vírus?
2023. febr. 25. 11:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Közben jött egy másik hasonló kérdés is. https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

Valami pánik módot találtam a neten.

Samsung panic mode erre keress rá

[link]

2023. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!