Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik ha nem tudom át...

Mi történik ha nem tudom át venni?

Figyelt kérdés

Be tört a telefonom, van rajta készülék biztosítás.

Már kész is van szállítás alatt van, de mi történik ha akkor hozzák mikor nem vagyunk itthon és nem tudjuk átvenni??


2023. febr. 25. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ mivel kuldik. Általaban felhiv a futar, és megbeszélitek,mikor probalja meg ujra.
2023. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy szállítás alatt van? Gondolom egy emailből. Abban ez emailban ott a futárcég elérhetősége amin a csomagszámra hivatkozva kérheted hogy mikor szállítsák a csomagot. Válassz egy olyan dátumot amikor biztosan otthon vagy. Ennyike.
2023. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Végül is szomszéd asszony átvette..

Köszönöm

dec. 19. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig tartott mire megérkezett? :D
dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csak tegnap nézegettem a kérdéseimet és láttam hogy egy pár kérdésnél nem adtam választ így gondoltam utólag megköszönöm :)
dec. 20. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!