Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezhet, hogy román GLS...

Létezhet, hogy román GLS vasárnap kiszállítja a csomagot? A csomagkövetésnél mára van írva a kézbesítés.

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A románról nem tudok nyilatkozni, de olyan már nekem is volt, hogy szombatot írt várható szállítási napnak a GLS, meg is lepődtem. De csak hétfőn hozták ki. Nem hinném, hogy ma megkapod.
2023. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A GLS-nek Hollandiában van a székhelye. De Magyarországon is jelen van a GLS, és évek óta kézbesít csomagokat Magyarországon is. Magyarország területén elsődlegesen munkanapokon 9-17 óra közötti időszakban kézbesíti csomagjait a GLS. Bár már velem is előfordult hogy hétköznap csak este 18 óra után néhány perccel kézbesített egy csomagot. De általában a megadott 3 órás idő intervallumot is nagyon be szokta a GLS tartani. Válaszolva a kérdésedre, a Magyarországi GLS nem kézbesít csomagot hétvégén. Legalább is tudtommal! Valószínűleg nem GLS csomag küldőről van szó, vagy ha mégis akkor azt nagy valószínűleg holnap azaz hétfőn fogod meg kapni. De azért ír vissza ha ma mégis meg kapnád a csomagot. Egyébként a GLS az egyik leg megbízhatóbb csomag szállító szolgálat! Legalábbis, nekem egyetlen egy alkamat kivéve nem volt gondom. Akkoris az az egy kivétel, az hogy este 18 óra után hozta a csomagott, holott 14 - 17 óra közöttre volt ki írva.
2023. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
attól függ mekkora hó van arra felé ?
2023. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Természetesen nem jött a csomag. Meg is lepődtem volna ha megjön. :)


#2 Ahogy írtam, GLS. Csak román GLS.

2023. febr. 26. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Várj, most te Romániából írsz? Mert ez az oldal .hu-ra végződik és a .hu-s oldalak azok magyarországi domin címek. Tehát a gyakorikérdések.hu oldal elsődlegesen Magyarországra vonatkozólag értendő és nem Romániára. A GLS pedig mint írtam Holland központú cég.
2023. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Magyarországról írok :) Csak román cég, és a kézbesítési értesítőben román GLS van említve.
2023. febr. 26. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
4# messze van Bukarestől Sopron, míg oda ér.
2023. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!