Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni max 100ezer Ft ig?

Figyelt kérdés

Most egy poco nfc x3am van. Maradjak a poco nál? Érdekes hogy xiaomi al márka de xiaomit nem vennék. Sok ismerősömnek van és nincsenek megelégedve vele.

Az Oppo t hallom hogy elég jó, de egy ismerősömnek sincs. Az új honorok tetszenek. A poco előtt is az volt nekem. Nem tudom hogy most akkor van rajta Google szolgáltatások?



2023. febr. 26. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Honor telefonokon van google. Egy ideje eladta a Huawei, pont emiatt. Tehát a honor rendelkezik googleval.
2023. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Használt játszik? Akkor egy Galaxy A52s is jó vétel lehet például, ha nem akarsz túl régi eszközt. Frissítések is lesznek rá még. Elég jól sikerült modell lett, nekem pár napja van meg, egyelőre elégedett vagyok vele, az akksi idő még nem az igazi, azt majd 1-2 hét múlva meglátjuk.
2023. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Áh használtat nem. Sok ismerősömnek van A52 nem mondják azt sem hogy jó de azt sem hogy rossz telefon lenne.

Oppo tapasztalat?

2023. febr. 26. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek közül mindegyik jó vétel. Ha fontosabb a kamera/akksi/kijelző/design, akkor lehet tovább szűrni. De a 6/128Gb minimum kell, prociból ha lehet ne MediaTek legyen, inkább SnapDragon.

2023. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!