Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobilról reklám...

Androidos mobilról reklám eltünetése ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy kínai mobilokat,és sok mást is áruló alkalmazást telepítettem a mobilomra.

Nézegettem egy mobilt,és gondolkoztam rajta,hogy meg kellene venni.Nem egy csúcs mobil.A lényeg az,hogy azóta már több weboldalon is láttam,hogy megvehető azon a weboldalon aminek az alkalmazását telepítettem.(Alibaba.) Bosszant,hogy azóta weboldalakon megjelenik ez a mobil,hogy csak 18ezer 900ft.Nincsen rá pénz,más hasznosabb dologra kell a pénz.Én el is engedtem ezt,hogy nem tudom megvenni,és kifizetni ezt a mobilt.De a reklámját meg mindennap látom az "okostelefonokon" hol van elrejtve a mobilomon ez a trükkös reklám, és hogyan tudom megszüntetni ? Zavaró,és bosszentó,hogy egy olyan mobilt látok minden nap amikor böngészek,amit nem tudok megvenni.Ebben szeretnék segítséget kérni ! Valahová a mobilon be épülhetett ez a dolog,hogy aha láttuk,hogy neked kellene ez a mobil,akkor meg jelenítjük neked itt is meg itt is egyszer csak megveszed... Mert mi agitálunk a reklámjával.Szóval erről lenne szó!



2023. febr. 28. 04:41
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Saját magadnak megadtad a választ:

"Egy kínai mobilokat,és sok mást is áruló alkalmazást telepítettem a mobilomra."


Gondolom hagytad, hogy értesítéseket küldjön és mivel gondolom először csak a mobilt nézegetted vele, ezért az előzményeid alapján ajánlgat.

Az alibaba lehet, hogy olcsónak tűnik, de az NAGYKER! Az aliexpress a kisker, ahol 1db-ot is tudsz venni, nem 10-100 kell egyszerre.


Minden droidon a beállítások alatt programonként le lehet tiltani az értesítéseket, sőt 8-as droid felett akár részben is (pl. ne adjon hangot, ne ugorjon elő, de ha lehúzod a képernyőt, ott szerepeljen).


Mivel ez az alibaba nagyker és neked 20e Ft-od sincs egyetlen készülékre, a programot simán törölheted, mert tőlük soha nem fogsz/tudsz vásárolni.


Ha weboldalakon (programtól függetlenül) jelenik meg a reklám, akkor szintén a telefon beállításaiban kell keresned a google reklámokra vonatkozó részét és ott tudod törölni a tanult értékeket.

Mivel googlementes a készülékeim mindegyike, így nem tudok pontos leírást adni lépésről lépésre.

Talán a felhasználói fiókok alatt lesz egy google fiók.


Amikor először lett indítva a készülék, akkor rákérdezett, hogy akarsz-e személyreszabott reklámokat, akarod, hogy kémkedjen-e a készülékeden a google és alapesetben minden be van pipálva. Ha akkor végigolvastad volna, hogy mit is akar és abból neked mi a hasznod, mindet tiltottad volna. Így utólag már csak törölni tudod a tanult értékeket.

4-5 éve használtam google függő készüléket, akkor ez volt a tapasztalatom 5.1 és 8.1 rendszerekkel, másokat nem ismerek, de gondolom a beállítás közel azonos.

2023. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ !
2023. márc. 2. 19:54
 3/3 xp ali ***** válasza:
Töröld a böngésződ összes adatát, telepítsd újra a böngészőt, google beállítaásaiban lehet új hirdetési azonosítót kérni és kikapcsolni a személyre szabott hirdetéseket. Töröld az alis rgisztrációd, majd az appot is és tanulj az esetből. Nagyon nehéz kikerülni, nekem ez a szakterületem, de én sem tudom. A legegyszerűbb reklámblokkolókat használni. Fabook-on FB Purity, böngészőkben ublock origin. Az a baj, hogy mobiltelőn nehéz reklámot blokkolni, én nem is szoktam telón netezni, csak gépen. Csak hogy tudd, a mikrofonba is belehallgatnak és kpni fogsz az elhangzottakhoz illeszkedő reklámokat is. És még sorolhatnám a válogatott szemét módszereket.
2023. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!