Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 IOS 16.3.1-ről...

Iphone 11 IOS 16.3.1-ről (legújabb, most frissítettem le, azt hittem megoldódik a probléma) beszélünk. Többi lent?

Figyelt kérdés

A probléma a következő. Pár napja kezdte el a telefonom csinálni azt, hogy egyszerűen nem jönnek meg az értesítések. Gondolom itt arra, hogy nincs előnézete az értesítésnek (nem jelzi felül amikor írnak, se akkor amikor le van zárva a telefon). Az érdekes része, hogy a social média platformokon vettem észre ezt. (Messenger, Instagram, Snapchat). Olyan mintha ne zavarjanak módban lennék, de nem vagyok, és különbözik attól is, mert itt elrejtve sem listázza az értesítéseket. Mèg az időzítő amikor beállítottam, hogy szóljon, az sem szólt, hasonlóan, mint ne zavarjanak módban.

Nagyon bosszant, mert minden tőlem telhetőt megpróbáltam, újraindítottam a telefont, szoftvert frissítettem, ki-be kapcsolgattam a ne zavarjanak módot, értesítéseknél is keresgéltem, de semmi.

Hirtelen egyről a kettőre történt ez.

Ötletek?



2023. febr. 28. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt már 16.3.1-ről hasonló kérdés. Valami ezek szerint nem jó ezzel a frissítéssel. Én nem is tettem fel.


[link]

2023. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aki még nem frissített, várjon vele ...
2023. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!