Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől van hogy nem hallják...

Mitől van hogy nem hallják amit mondok hivaskor mikor ki vagyok hangosítva?

Figyelt kérdés
Alap esetben hallható amit mondok de amint kihangositom magam nem hallják amit mondok. Samsung A41

2023. febr. 28. 12:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ujrainditas nem segít
2023. febr. 28. 12:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert sokszor nem indokolt a kihangosítás és sokan mással foglalkoznak a szabad kezeikkel, távolabb vannak a telefontól. Kihangosítás fülhallgatóval+mikrofonnal működik a legoptimálisabban az én tapasztalataim szerint. Illetve ha automatával beszélsz, az elején míg nem kapcsolnak élő embert.

Én sem szoktam sokszor hallani a másikat, olyan mintha távol lenne.

2023. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy túl erős a zajszűrés a telefonban, és a kihangosítás visszacsatolása megkavarja a hívást. Ismerőssel szoktam beszélgetni, miközben ő szallagmelót végez, de ott is hiába a headsett, akkor is a gépek zajától, sokkszor annyira leveszi az ő hangerejét, hogy vissza kell kérdeznem mit mondott.
2023. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!