Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung One UI rendszer miért...

Samsung One UI rendszer miért ennyire gyenge?

Figyelt kérdés

El se akarom hinni, hogy megvettem az S22-t, és konkrétan látok mini laggokat animációknál, illetve tiktok mrg insta videókon is látok videón szaggatozásokat, és ami kiborít, hogy a twitter, reddit, onefootball, 9gag appoknál ha görgetek lefele, full szaggatozva megy. Legviccesebb, hogy Disney+-t lekicsinyített ablakon néztem, közben messengereztem, és ott is eszméletlen laggokst vettem észre. Az a vicc, hogy az előző Xiaomi telefonom sokkal gördülékenyebben ment 120hz-en, és semmi panaszom nem volt, azt meg végképp rüheltem pedig a Xiaomi rendszerét, de az nem szaggatozott, erre egy zászlóshajú telefonom meg szaggadt, és erre ment rá 3kiló...

Ez hogy lehetséges? Régen a Samsung Experience OS még barátságos volt, de ez vmi szánalom. Olvastam hogy a 4.1 frissítés is siralmas volt, de a mostani 5.1 se jobb, sőt bugosabb, pl. A lock screenen az óra mindig defaultba állítja a méretét, közben direkt nagyítottam. Egyszerűen hihetetlen hogy egy ilyen nagystátuszú multiscég ilyen os-t dobjon piacra.


2023. febr. 28. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tapasztaltam problémákat eddig. (S20 FE Snapdragon, One UI 5.1)
2023. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem vidd vissza és akkor nem kell kamu kérdéseket kiírnod.
2023. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
85%
Én soha nem tapasztaltam ilyesmit...
2023. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
mert nem 1 ifon
2023. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fórumokon is szidták az s22 szériát ilyesmi miatt, sajnos az nem a legjobban sikerült széria, és ez nem feltétlenül az os hibája. Cseréld le egy s23-ra, tapasztalatból mondom, hogy azok fényévekkel jobban sikerültek.
2023. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
Vegyél másik telefont.
2023. márc. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2es és 4es reagot átugrom, az első és harmadiknak akkor ezek szerint az annak köszönhető, amit az 5dik hosszászóló írt. Igazából sokáig azt hittem az Exynos 2022es csak snapdragon 8gen1-nél sikerült siralmasan, főleg hogy sok mindent igértek, szóval kvázi a 888-as szériával rivalizálna a teljesítményben. Sajnos újat nem tudok venni, mert decemberben fizettem elő erre, emiatt nem tudom, de most ez van, csak fura volt hogy ez van egy ilyen csúcsteljesítményű telefonnal. Mondhattam volna, hogy kivárom az S23-at, de mivel decemberben nem volt telefonom futárkodáshoz (az előző Xiaomim szoftverhibás lett, szervizben is mondták hogy kuka), kölcsönbe senki nem tudott adni, így úgy voltam vele, hogy veszek most sokminden miatt.
2023. márc. 1. 09:31
 8/8 anonim ***** válasza:

hát nem tom én pixel 6-ot vettem, abban is exynos van gyakorlatilag, nem volt 3 kiló, aztán mégsem akadozik.


Mondjuk nem is úgy néz ki mintha ovodások rajzolták volna a felhasználói felületet (sajnos ez sok embernél elvárás egy telefonnal szemben)


meg mondjuk én nem is telepitek fel minden limlom weboldal nézegetéséhez külön appot, ha megy a böngészőből is...windowson sem telepitesz appot, pedig ott is van....

2023. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!