Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez most a telefon vagy az app...

Ez most a telefon vagy az app hibája?

Figyelt kérdés
A tiktok app minden videót és liveot betölt de az emberek profilképet nem vagy csak nehezen. Minden más app hibátlanul működik betölt mindent ez nem. Már letöröltem újra telepítettem a tiktokot a telefont újra indítottam számtalanszor és mégsem jó. iPhone 13 iOS 16

2023. febr. 28. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam akkor szokott jelentkezni ez a gond, mikor az app-al van valami baj ilyenkor hiába törlöm és telepítem újra nekem egy idő után helyre jön, de van olyan esett is amikor rossz az internetem és nem tölt be rendesen, de akkor más se
2023. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mást mindent betölt úgyhogy akkor várok mást nem tudok csinálni már mindent megtettem :D
2023. febr. 28. 23:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak jó lesz akkor majd magától
2023. febr. 28. 23:45
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ez a kompresszor hibája lehet, nekem is ez volt a baj. Elég drága. A csere
2023. márc. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valami van a levegőben... a tiktok nálam is csinálja ezt. Az insta szintén... rákoppintok valakire és csak a szöveg jön be meg mondjuk a 5. képet, semmi más :D

Aztán gondol egyet és napokig jó. 🤷‍♂️

2023. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet a tiktokon.

Ip12

2023. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!