Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 9T tegnap előtt...

Xiaomi Redmi 9T tegnap előtt frissítettem le a rendszert. Miui Global 12.5 12, és azóta időnként megjelenik egy ablak azzal, hogy a Mi Connect állandóan lefagy, Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
De ha rámegyek a küldésre hogy javítsák ki a hibát utána jól működik, meg egyébként nem fagy le, csak ha megjelenik ez az üzenet

2023. márc. 2. 22:33
1 2
 1/11 Mr. V. ***** válasza:
32%

Frissítések után érdemes törölni a Dalvik Cache-t (meg ha bármi hiba előjön, érdemes azzal kezdeni).

Elképzelhető, hogy a frissítő kihagyta ezt a lépést. Root nélküli készüléken ezt csak Recovery módban lehet elvégezni. Ezután a rendszer első indítása lassabb lesz, mert újra elkészíti a törölt fájlokat.


Ha ez sem oldja meg a problémát, akkor a frissítés még hibás, térj vissza a korábbi verzióra.

2023. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Dalvik Cachet hol tudom törölni?
2023. márc. 2. 23:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Sehol, mert laza 10 éve nem Dalvik fut androidon...
2023. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mr. V. ***** válasza:
32%
A Recovery-ben.
2023. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A Recovery-t hol találom meg a bekapcsolásnál vhol mikor feldobja a pin kódot?
2023. márc. 3. 13:02
 6/11 Mr. V. ***** válasza:
32%

Dalvik van az 5.1-es és a 8.1-es rendszerekben is.

Az 5.1 2014-ben került kiadásra, a 8.1 2017-ben. Szóval ez a "laza 10 év" a 2013-as 4.4 verzió lenne...

Nálam a 8.1-es a legújabb verzió, amit használok és abban tudom hogy van, mivel rendszeresen kell törölni TWRP recovery alatt.

Hogy Dalvik, Art vagy System Cache a neve, az ebből a szempontból mindegy, mert mind ugyanarra szolgál és a Dalvik volt a kezdetben elhíresült, így most is sokan azt használják... ahogy a "220-ba dugtam" sem igaz, mert már évek óta 230V-os a hálózati feszültség, de a 220 égett be az emberek tudatába, meg a 380 a 400V helyett.


Szóval aki anonim módon a nevét sem meri felvállalni (úgy ír válaszokat) és valótlan dolgokat állít, vagy inkább a részleteket is ismerő tapasztalt véleményét tartod fontosnak, az már a te dolgod.

A kérdésedre válaszoltam. Vitába nem bonyolódom.

2023. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mr. V. ***** válasza:
40%

A Recovery-t teljesen kikapcsolt készülék esetében a megfelelő gombok együttes lenyomásával érheted el. Ez minden készüléknél más.

Többnyire a hangerő fel és a power egyidejű 5mp-es nyomása vagy a hangerő le és power 5mp, vagy a menü és valamelyik hangerőgomb. Minden készüléknél más.

How to enter recovery - erre keress rá a neten és írd utána a készüléked típusát, ott többnyire képpel is elmagyarázzák a menetét.

2023. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez csak akkor helyreállítja a rendszert, nem törli a fájlokat a telefonról?
2023. márc. 3. 13:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem törlina fájlokat?
2023. márc. 3. 16:52
 10/11 Mr. V. ***** válasza:
42%

Ez egy olyan, mint a windows-ban a TEMP könyvtár, simán törölhető.

Nem az adatokat kell törölni (DATA), hanem kizárólag a CACHE-t.


De mivel ennyire nem bízik senki a leírásaimban (mert 0%-ban megbízhatóra pontoztak), így a továbbiakban majd a lepontozótól kérj tanácsot, én kiszálltam.

2023. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!