Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem szólt rendesen a samsung...

Nem szólt rendesen a samsung a13 telefonom hangszórója, ideges lettem és a térdemnek ütögettem a telefont. Otthon meg tudom javítani?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, utogesd a masik oldalat a masik terdednek pont annyiszor ahanyszor eloszor lett megutve.
2023. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kemény a térd ?

lett baja ?

2023. márc. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, hogy a térdednek ütögetted, de áruld már el légyszi, kijelzőcsere is lesz? Keress rá youtubeon, hogy a13 display replacement, és már látod is, hogy képes vagy-e barmolás nélkül lemelegíteni a ragasztót egy hajszárítóval úgy, hogy nem pirítod túl, inkább röviden újra-újramelegíted, esetleg etanollal vagy izopropil-alkohollal segítesz egy fecsivel óvatosan, a feszítő szerszámot 1-2mm-nél nem tolod bele mélyebben, és a belseje ismeretében nem tartod olyan szögben, hogy szétkapj valamit. Aztán majd látod, hogy kellett volna-e középkeretet is rendelni... Kijelzővel is óvatosan kell bánj, be kell kötnöd, meg kell oldanod, hogy az első matrica eltávolítása előtt tesztelve legyen, különben ha volna sincs garancia. Nem árt, ha van a kezed ügyében egy másik telefon fotózni egyrészt a garanciaérvényesítéshez, másrészt nem hülyeség rálőni mindenre, mielőtt lecsavaroznád-kipattintanád. Ilyen alapismeretek, hogy első az akkucsatlakozó kipattintása, ne hiányozzanak! És van azért pár. A visszaragasztásról is gondoskodnod kell, leginkább a hátlap és a kamerasziget szokott kérni egy gyári ragasztókeretet, ha kicsit is igényes vagy. Nem ritka, hogy arról is jobb egy videót megnézni, hogy mi a helyes sorrend, mert logikai játéknak kissé combos, egy odafigyelősebb javítás végén meg főleg. Képes kell legyél üzembiztosan egyetlen próbálkozásból halálpontosan összeilleszteni bonyolultat a törékennyel, stb-stb, nem annyi, hogy na majd én.
2023. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!