Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vásárolják jobban a...

Miért vásárolják jobban a Domino kártyát Telekom üzletben mint egyéb helyeken?

Figyelt kérdés
Mi a különbség az üzletben és interneten regisztrált kártya között? Valami tuti hogy van.
2023. márc. 5. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert ott megcsinálnak mindent, meg tudnak kérdezni bármit. Egyébként honnan a statisztika? Vagy csak ránézésre állapítottad meg? :D
2023. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cipőt a cipőboltból.
2023. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Több budapesti Telekom üzletben próbáltam venni, és sehol nem tudtak adni. Valahol már hetek óta nincs.

Mi a különbség a 2 kártya között?

2023. márc. 5. 13:51
 4/8 anonim válasza:
94%
Az, hogy nem tudtál venni, nem feltétlenül jelenti azt, hogy náluk jobban fogy. A szar készletezés ugyanezt okozza.
2023. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmi. Sokan azért szeretik a szolgáltatónál venni, mert ott a regisztrációt és az aktiválást elvégzik helyettük, és kijössz egy működő kártyával. otthon meg neked kell regisztrálni, ami sokszor nem sikerül, többször kell próbálkozni, aztán vagy sikerül vagy nem. Tapasztalat, az egész családnak feltöltő kártyája van, van akié szolgáltatónál vásárolt, van akié meg Sparból, postáról, Tescoból.
2023. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5:

Ezen kivül valami különbség? Müködik rendesen a nem szolgáltatótól vásárolt is?

2023. márc. 5. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
a Tescoban bőven van ...
2023. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pár éve vettem postán.

tökéletesen működik, évente egyszer újra elvégzem az adategyeztetést ennyi. :)

tökéletes már 5.Éve.

2023. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!