Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Rákóczi úti...

Mit gondoltok a Rákóczi úti "Az-igen" nevezetű gsm boltról? Milyen samsung telefont tudtok onnan ajánlani?

Figyelt kérdés

Modernebbre gondoltam, ami nem haladja meg a 25 ezret. Mindenképp ebből a boltból tudok jelenleg venni, szóval aki járt ott segítsen választani sürgős lenne :(

Ja és Iphone-t nem szeretnék venni.



2023. márc. 6. 07:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, ha tudnál venni 25ezerért nem nyomógombosat
2023. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2 várost végig jártam, egyikben sincs GSM bolt a Rákóczi úton !!!
2023. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
kedves kérdező, felfogtuk hogy nem szeretnél iPhone-t, de meg kellene érteni, hogy 25 ezer ft-ból olyan androidos fog kijönni, amit inkább a falhoz vernél használat helyett.
2023. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Értem, de ti még mindig nem a kérdésemre válaszoltatok. A válaszaitok nem voltak hasznosak kicsit sem, és emellé még kötözködő is volt a stílusotok.
2023. márc. 6. 20:25
 15/19 anonim ***** válasza:

ilyen pancser gsmekről honnan tudjunk bármit is mondjuk vidékről? menj be, döntsd el hogy szimpatikusak e, aztán hagyd ott a pénzed valami használhatatlan androidra


"A válaszaitok nem voltak hasznosak kicsit sem"

menj a búsba akkor, sokan naponta írunk több 10 választ, mások képesek felfogni amit mondunk

2023. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Talán valami használt Samsungot tudsz venni, A20-ast, vagy huawei p8 lite, mondjuk passz mik az alap igényeid? Pl hány magos proci, mennyi memória?
2023. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"ilyen pancser gsmekről honnan tudjunk bármit is mondjuk vidékről?"


na ezaz! minek írsz egyáltalán olyan kérdéshez, amihez nem tudsz érdemben válaszolni?


"menj a búsba akkor, sokan naponta írunk több 10 választ"


egyáltalán nem tehetek arról, ha te személyes sértésnek veszed a visszajelzésemet a te kommentedre. és nem az én dolgom hogy mennyi választ "irtok" többesszámba más kérdéseihez. a másik, hogy te engem elküldesz a p.csába, csak mert nem volt hasznos számomra egy pár válasz. nagyon könnyen lehet hergelni téged, és a kritikát sértésnek/támadásnak veszed, ahelyett hogy elgondolkodnál rajta. szerintem nem okés elküldeni a másikat a "búsba" mert kifejezte, méghozzá nem is neked a véleményét, pláne normális hangsúllyal.

2023. márc. 6. 22:13
 18/19 anonim ***** válasza:
na de még arra se válaszoltál melyik faluban van az a Rákóczi út...
2023. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
meglátszik a felfogó képességetek az biztos.
2023. márc. 7. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!