Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi 12-éves SIM kártya...

Gyula1971 kérdése:

Régi 12-éves SIM kártya cserélye mini simre klehet,ugyanazon szám maradásával?

Figyelt kérdés

Állami támogatott telefoncserében voltam,és a 12-éves telefon sim kártya nem megy bele az újba.-

Ezt a szolgáltató gyártatja le az üzlet ezt mondta,ők kártyafüggetlen készüléket árultak.-

Ennek a mini sim-nek a legyártása hosszú idő? és ára kb?- Vodafonos vagyok.



2023. márc. 6. 12:55
 1/10 Mr. V. ***** válasza:
10%

Webes megrendelés formájában jelzed, hogy SIM cserét szeretnél és ők ezt postafordultával (azaz a gyors postának köszönhetően) 1-2 hét alatt kézbesítik majd, ami több méretben kitörhető típus lesz.


A T-nél jelezték, hogy a régivel csak lassú net elérhető, ingyen küldenek másikat, a Vodánál nem kértem újat, körbevágtam egy minta alapján és azóta is azt használom.

2023. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

A legyártás kb 1 perc.

Az ára pedig 0 (azaz nulla) forint.

2023. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A szolgáltató ügyfélszolgálatán azonnal kicserélik, 3 perc az egész, a számod megmarad.
2023. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Az enyémet simán körbevágták. És új telefonnál - amikor ez a kicsire vágott túl kicsinek bizonyult -, kaptam egy újat. Ingyen. Ez a Telenornál - most már Yettel - volt.
2023. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem küldenek csere simet postán, egyes nem tudom honnan vetted ezt!

Be kell menni ügyfélszolgálatra és 5 perc alatt adnak egy új simet az eredeti számmal. Nem kell legyártani semmit.

2023. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
78%
Ügyfélszolgálat, ott cserélik. És a számod is megmarad.
2023. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Bármelyik vodafone üzletben kicserélik újra. Kb. 5 perc.
2023. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Amilyen bonyolultnak Te gondolod, az #1-es ugyanakkora ökörséget írt, egyedül a körbevágás stimmel! :D


A sim kártyán az arany színű fém rész a lényeg, azon van minden, a kártya többi műanyag része csak “helykitöltő” a foglalatban! Bemész a szolgáltatóhoz, és ott alig 1 perc alatt sablonnal körbevágják a kártyádat, teljesen ingyenes és a számod is megmarad! Vagy ha nincs sablonjuk, akkor kicserélik kisebb kártyára, a régi számodat pedig azon rögzítik!

2023. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

A Telekom GLS-el 2-3 munkanapon belül házhoz hozza a csere kártyát: [link]

Év elején cseréltem így SIM kártyát.


Nem az #1 vagyok, de mielőtt magatokat égetitek az ostoba beszólásokkal, nem ártana utánanézni a dolgoknak.

2023. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A számcserét az ügyfélszolgálat végzi el, egy teljesen random, aktiválás előtt használhatatlan kártyát küld ki a Telekom.

Biztonsági szempontból kizárt sim cserét végezhessen postán küldött kártya útján.

2023. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!