Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi,Huwei ,Samsung, ezek...

Xiaomi,Huwei ,Samsung, ezek közül melyik a legjobb? És tipusba ezeken belül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok ezek közül?

2023. márc. 6. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Samsung. A Xiaominak most az új MIUI-ja elég rossz lett. Mostanában minden frissítés teljesen szétbarmolja az appokat.
2023. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Samsung. A5x-es már egész rendben van.

A többi gyártót hanyagolnám.

2023. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
26%
Samsung.
2023. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Árat mondjuk nem írtál, anélkül mégnehezebb konkrétumot mondani!

Én például márkától független vagyok, lényeg hogy ne legyen noname, de azon kívül... Viszont általánosságban én is a Samsungot mondanám: nagyon jó minőségű, szoftveresen nincs vele rossz tapasztalatom, kamerában általánosságba véve jók a Samsung telefonok, és ár-érték arányban is meglepően jobb, mint régen volt! Számomra például a jelenlegi piacról ártól és márkától is függetlenül a Galaxy A52s az abszolút tökéletes telefon, erős és sokmindent tud, én tutira ilyet fogok venni, de például az új Galaxy S23-as széria is nagyon brutális!

Ha viszont esetleg 100 ezer Ft alatt gondolkodsz, a Huawei Nova 9, és a Xiaomi Redmi Note 10 Pro mindenképp a legjobbak között vannak! A Novában ugyanaz a hardver van, mint az A52s-ben, 100 ezer alatt hardveresen a legjobb, viszont nincs rajta Google-támogatás, de azért a Note 10 Pro se rossz választás!

Eddig 2 okostelefonom volt csak, először Huawei, aztán Samsung, mindegyik nagyon jó volt a maga korában, Xiaomi-val még nincs tapasztalatom.

2023. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
ár is kellene ha bizonyos legjobbat szeretnél
2023. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
100000 Ft alatt.
2023. márc. 6. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű Xiaomi akkor
2023. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi készülékek árai is elég szépen megnőttek, miközben szoftveresen például rengeteg panasz van rájuk. A helyedben még a Realme-re is ránéznék. Talán az most a legjobb ár/érték arányú márka, egy elég okés rendszerrel.
2023. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!