Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy van beállítva ismerősömne...

Hogy van beállítva ismerősömnek a Messenger ha így működik?

Figyelt kérdés

Általában azt nem jelzi ki, hogy mikor volt elérhető. Csak ha 1 órán belül volt akkor írja ki h pl 25 perce. Vagy akkor jelzi ki ha jelenleg elérhető.

Ha pl 3 órája volt elérhető azt nem jelzi ki nála, csak a többi ismerősömnél.

Akkor neki hogy van beállítva a messenger? Mit kell beállítani, hogy mások az én “elérhetőségem” is így lássák?


Korlátozott engem azért így jelzi? Bár nem hiszem mert nagyon ritkán szoktam vele beszélni és tudok neki írni de akkor is így jelzi ki


Szerintem az szokott lenni hogy ha valaki ír neki mint ha csak akkor lépne be, akkor elérhetőt jelez, majd mikor már nem beszélnek akkor kiírja h pl 40 perce volt elérhető, az után miután eltelt 1 óra már nem ír ki semmit. És mikor megint írnak neki akkor jelez eléhetőt újra.


Létezik ilyen beállítás?



2023. márc. 7. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Összevissza írogat mindent. Kicsit sem valóságos amit ír. Mindig is szar volt.
2023. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne keresd benne a logikát.
2023. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Facebookon ez sose volt normálisan megcsinálva, én ki is kapcsoltam.
2023. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!