Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szól az ébresztő(iPh...

Miért nem szól az ébresztő(iPhone)?

Figyelt kérdés
Beállítom az ébresztőt x órára, tegyük fel fél órával később felkelek, mert persze nem szólt, és ahogy felnyitom a telefont mindig 9 perctől számol vissza az ébresztő, aztán persze 9 perc múlva ébreszt. Ez rengetegszer előfordul, kell másik ébresztőt bekapcsolni, mert valahogy mindig elalszik az ébresztő, és miután felnyitom a telefont, mindig 9 perctől számol vissza. 13-as iPhone, frissítve.

2023. márc. 8. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm... Én még sosem tapasztaltam ilyent.

Kivéve ma reggel! Néztem hogy miért megy a szundi (a 9 perces visszaszámlálás a szundi funkció) amikor nem is ébresztett. De gondoltam csak annyira aludtam hogy nem hallottam az ébresztést.

De akkor ez valami szoftveres probléma lehet ha egymástól függetlenül másnál is ugyanaz a hiba.

Nekem a 16.3 van fent, a 16.3.1-et még nem tettem fel.

Csinálj egy kényszerített újraindítást!

[link]

Aztán meglátjuk előjön-e megint a hiba. Reggel figyelni fogom.

2023. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most szólt. Én is azon gondolkodtam, hogy átaludtam, csak furcsálom, hogy ezek az átalvások csak az iPhone-nál fordulnak elő.


Mondjuk lehet valóban átaludtuk, mondjuk nem zárom ki, hogy a takaró és párna alá kerül, és nem hallom, de akkor a szundi miért nem szól mindig, és miért mindig ugyanonnan számol vissza, amikor felnyitom? Elég érdekes.

2023. márc. 9. 02:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ez nem napok óta, hanem hónapok óta fennálló probléma.
2023. márc. 9. 02:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ma reggel szólt.

Na várj nem azt írja ki hogy iPhone letiltva próbálkozzon x perc múlva?

2023. márc. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!