Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone 5G-t csak előfizeté...

A Vodafone 5G-t csak előfizetéses csomagban lehet használni?

Figyelt kérdés
Feltöltőkártyások nem tudnak rá csatlakozni az 5G re?
2023. márc. 8. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag nem, ugyanis a Vodafone még a legolcsóbb korlátlan netes csomagban is korlátozza a net sebességét. Így ahhoz, hogy a Vodafonnál tudj korlátlanul 5G-s netezni, perkálni kell rendesen.
2023. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom a redferee 10mb ra van korlátozva ami elég gáz ezért nemis akarok előfizetéses lenni inkább vegyek 500Gb ot feltoltösen
2023. márc. 8. 18:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Veszek*
2023. márc. 8. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, hogy őszinte legyek veled, én nem tudom nyugodt szívvel ajánlani neked a Vodafone mobilnet sebességét.

Nyíregyháza szívében 2020-ban a Vodafone-os netem, ami feltöltőkártyás volt, letöltési sebessége 1, és 2 megabájt között pattogott, és onnan nem ment fentebb soha. Ez olyan 10, és 20 mbps körül van. A feltöltési sebességet meg meg sem mertem nézni. És ez nem speedtest, hanem saját mérések, speedtestre akkor nekem nem volt keretem, ugyanis a Speedtest az nagyon netigényes dolog.

Nálad milyen a Vodafone feltöltőkártyás 4g-s sebesség? Nekem olyan érzésem van, hogy a Vodafone azt is csúnyán lekorlátozza. Nem gondolom, hogy Nyíregyháza az isten háta mögött lenne, és hogy a Vodafonnak nincs itt kiépítve rendesen a mobilhálózata. Bezzeg mikor 2020-ban áttértem a Telekomhoz, na annak a korlátlan nete (És nem számít, hogy a 30 napos, vagy a 3 napos, esetleg az 1 napos) jóval 200 mbps fölé is felmegy letöltési sebességben. Ezt sem speedtesten mértem, hanem saját méréssel, ugyanis a 200 mbps annyi, mint 25 megabájt, és a fájlok letöltése sokszor még a 30 megabájtot is meghaladta, ami saccper kb 250 mbps. A feltöltés pedig a Telekom mobilnetnél nálam Nyíregyházán 60-70 között ingadozik. Most nem mobilnetet használok, de ha tehetném, akkor a Telekomot tudnám ajánlani.

2023. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Voda elég erősen korlátoz. Feltöltősként 2021-ben még nem engedett fel a 4G-re se, ha vettem drága pénzért adatot azt csak a 3G hálózaton tudtam leforgalmazni. Aztán 2022 márciusában egyszer csak arra ébredek, hogy 4G-n van a telefon, ugyanaz a készülék, ugyanaz a sim kártya, gondolom a 3G lekapcsolás miatt lazítottak a szabályokon. Szóval nem lepne meg, ha a feltöltősöket nem engedné fel az 5G-re, de ezt kipróbálni nem tudom, mert 4G-s telefonom van.
2023. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ügyfélszolgálatot kérdezd meg.


De én is arra tippelnék, hogy nem. A Telekom is csak a drágább előfizusokat engedi fel 5G-re.

2023. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙃
2023. márc. 9. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!