Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alig hallom a beszélgetőpartne...

Alig hallom a beszélgetőpartnerem telefonon keresztül. Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Iphone 8 plus telefonom van, és amikor telefonon beszélek valakivel (tökmindegy hogy ő hívott vagy én őt) ő tökéletesen hall engem, én viszont nagyon halkan. Ha full csend van körülöttem akkor hallom tisztán, viszont ha már van egy kis alapzaj (pl. tv, utcai zajok), akkor szinte egyáltalán. Ha kihangosítom a telefont, akkor nincs probléma.

Ez az iphone alaphibája vagy független tőle? A közeljövőben tervezek új telefont venni és nem költenék rá fél milliót azért hogy ne halljam amit mondanak telefonon keresztül.



2023. márc. 14. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hangerő beállítás....
2023. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyári fólia takarja a hangszórót. Húzd le.
2023. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Gyárilag nincs ilyen gond.

Vagy koszos a hangszóró, tele van porral és nem bír mozogni, vagy ahogy írták a fólia eltakarja a nyílást, vagy hangerő beállítás. Mikor beszélsz valakivel, hívás közben a telefon oldalsó hangerő gombjával hangosítsd fel, hívás közben, ez fontos.

2023. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
maxon van a hang és fólia sincs rajta, es ugyanugy nem hallom, valoszinuleg akkor a hangszoroval lesz a gond
2023. márc. 14. 15:36
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Fújasd ki sűrített levegővel vagy porszívózd ki, hátha segít, persze finoman. Van, hogy haldoklik a hangszóró, amúgy párszáz forint maga az alkatrész.
2023. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!