Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Középkategóriás android, mit...

Középkategóriás android, mit érdemes?

Figyelt kérdés

Oppo Reno 6 meg 7 amiket nézegettem, kinézetre is tetszik, de nem vágom mi a külömbség a kettő között?!

Esetleg ebben az árban valami mást érdemesebb?

Nincsenek nagy elvárásaim, kamera mondhatni nem fontos, ami fontos a gyorstöltés, meg az appok jól fussanak (facebook, insta) nagyjából ennyi.

Köszi a segítséget :D


2023. márc. 14. 20:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg egy 120Hz kijelző még szempont lehet.
2023. márc. 14. 20:09
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ezeknek a kínai vackoknak a szoftveres támogatása nem a legjobb sajnos. Írod, hogy nincsenek nagy elvárásaid, meg hogy játszanál rajta.


Erre a célra tudom ajánlani a Galaxy A52S 5G készüléket a Samsungtól, vagy a Galaxy A53-at, vagy ha vársz még pár hónapot, akkor a Galaxy A54-et. Igaz, ezek nem töltenek olyan durva sebességgel, mint a Kínaiak, de hát a Kínaiaknak is kompenzálni kell a szar szoftvert valamivel :)

Viszont a többi kritériumodnak a fent említett két Samsung készülék is bőven megfelel.

2023. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt, de a középkategóriás samsungokkal nem voltak jó tapasztalataim. Szerintem samsungot csak felső kategóriában érdemes választani, igaz az újabbakat nem próbáltam. Viszont a kínai márkákban mindig pozitívan csalódtam, huawei/xiaomi volt eddig és egy panasz nem lehet rájuk :)
2023. márc. 14. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

A Huawei az valóban jó volt, volt is Huawei P20 Lite készülékem, imádtam. Csak szegényke sok fizikai bántalmazásnak volt kitéve a munkámból kifolyólag, aztán már az érintőke se úgy működöött, ahogyan kellett volna neki, meg az akkumulátor is kezdett tönkremenni, így lecseréltem. De amíg szakszerűen használtam, az maga volt az álomtelefonom. Most egy Galaxy A52S 5G készüléket használok, és imádom. A Samsungokat saját tapasztalatból írtam, hogy jók.


Viszont az OnePlus készülékeiről mi a véleményed? Ismerősömnek OnePlus Nord 2-es telefonja van, és meg van elégedve vele, amúgy tényleg jó. Ott is 8 GB ram van, és 256 tárhely.

2023. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Vagy amit még bátran tudok ajánlani neked a kínaiaktól, az a Nothing Phone. Pár napig volt alkalmam nyomkodni egy 128 GB-os példányt, és én nem futottam bele kellemetlenségbe.


Xiaomiéktól amit ajánlhatok, az a Redmi Note 12 Pro. A Redmi Note pro készülékek általában nagyon sikeresek szoktak lenni, és nem hibásak. Sajnos Xiaomi lite készülékkel voltak rossz tapasztalataim, recsegő mikrofon, halk hangszóró.

2023. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha "kínait " szeretnél Xiaomi 12 5G lite esetleg egy jó választás lehet. 67wattos szupergyors töltéssel és nagy aksival.
2023. márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak felsőkategóriában érdemes Samsungot venni, a középkategóriában is vannak nagyon jók, csak nem mindegy hogy milyen! Főleg hogy milyen processzor van benne, Exynos vagy Snapdragon, utóbbi sokkal jobb! Nekem például az A70-nel semmi bajom nem volt, és most is szerintem az A52s az egyik legjobb telefon a középkategóriában! Neked mi bajod volt a Samsungokkal?

Vagy akkor esetleg Xiaomi 12 vagy Motorola Edge 30 Fusion ? Illetve persze attól is függ, hogy mekkora rá a kereted, mert a középkategória elég tág!

2023. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
+1 Samsung.
2023. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Samsungból alsó kategóriát (40-60 ezer ft-s csodák) nem szabad venni,akinek ennyi van telora,az ink.xiaomiból stb...ugyanennyiért nagyságrendekkel jobbat kap. De középkategóriát 100k felett pl.bátran.

4,5 éve nyúzom az a50-emet,erről írok. Napi sok órát használtam mióta megvan. Pedig elvileg 2 év után kuka kellett volna h legyen ha a rossz pletykákat nézzük. Ennek ellenére köszöni jól van😂.

2023. szept. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!